Czy AFP może samoczynnie spadać? Aktualizacja 8.05

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Czy AFP może samoczynnie zacząć spadać? Aktualizacja 8.0

Postprzez Kasia75 » 11 Mar 2018, 16:08

Skontaktowałam się smsowo z Panią Doktor, jutro jeszcze mam dzwonić ale raczej przyjecie męża do szpitala we wtorek (domyślam się, że zależy to od tego, czy będzie miejsce). Jeśli nie będzie miejsca we wtorek, to natychmiast kontaktuję się z Dr Sarosiekiem i działam.
Kasia75
 
Posty: 18
Rejestracja: 31 Sty 2018, 20:44

Re: Czy AFP może samoczynnie zacząć spadać? Aktualizacja 8.0

Postprzez romi » 11 Mar 2018, 20:09

Witam
Jeśli jutro nie będzie konkretnej odpowiedzi to nie czekaj do wtorku tylko dzwoń do dr Sarosieka. Nie jesteście przywiązani do COI, możecie wybrać inny ośrodek.
Teraz każdy dzień zwłoki to działanie na niekorzyść pacjenta.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: Czy AFP może samoczynnie spadać? Aktualizacja 7.05

Postprzez Kasia75 » 07 Maj 2018, 20:04

Dzień dobry Wszystkim,

postanowiłam dokończyć ten wątek - być może informacja będzie dla kogoś przydatna, ktoś będzie w takiej samej sytuacji:

w połowie kwietnia mój mąż przeszedł operację - z kikuta usuniętego 13 lat temu płata wątroby tym razem usunięto guza 6x4 cm. Guz był otorbiony, dobrze odgraniczony i został usunięty w całości. Dzisiaj otrzymaliśmy wynik histopatologiczny: utkanie teratoma immaturum (czyste, tj. bez utkania innego nowotworu), średnio zróżnicowany. Będę się kontaktowała z lekarzem męża, aby ustalić dalsze postępowanie.

Jak widać, wahające się markery również mogą świadczyć o nowotworze, chociaż myślałam, że przy nowotworze notuje się jedynie tendencję wzrostową markerów.

Życzę wszystkim użytkownikom tego forum dużo zdrowia.

Pozdrawiam
Kasia75
 
Posty: 18
Rejestracja: 31 Sty 2018, 20:44

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

cron