Nasieniak z przeżutami do wezłów chłonnych

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Nasieniak z przeżutami do wezłów chłonnych

Postprzez Maciej83POZ » 08 Cze 2019, 15:20

Hej
Pół roku się nie odzywałem.
u mnie tomografia, rtg i markery ok.
4 kwietnia otworzyłem 2 rok obserwacji w tym miesiącu markery a w sierpniu tomografia.

Wszystkim dużo zdrowia życzę
Pozdrawiam
Maciek
Maciej83POZ
 
Posty: 44
Rejestracja: 16 Lut 2018, 15:19
Miejscowość: Opalenica

Re: Nasieniak z przeżutami do wezłów chłonnych

Postprzez Maciej83POZ » 19 Sie 2020, 10:47

Witam wszystkich
Mały update z mojej strony regularne badania markarow, rentgen i tomografy przez ostatni rok nic nie wykazują co bardzo mnie cieszy.
Życzę wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości w walce.
Brawo dla tego forum!!!!
Maciej83POZ
 
Posty: 44
Rejestracja: 16 Lut 2018, 15:19
Miejscowość: Opalenica

Re: Nasieniak z przeżutami do wezłów chłonnych

Postprzez Maciej83POZ » 15 Wrz 2021, 13:43

Witam wszystkich,
Długi czas był spokój nawet miesiąc temu robiłem markery i było ok. Otóż aktualnie dostałem telefon z poradni onkologicznej iż z tomografii komputerowej badanie z 1 września pojawiły się powiększone węzły chłonne jak bardzo nie wiem. Lekarz chce mnie skierować na rezonans magnetyczny. Czy to normalna procedura?

Pozdrawiam
Maciek
Maciej83POZ
 
Posty: 44
Rejestracja: 16 Lut 2018, 15:19
Miejscowość: Opalenica

Re: Nasieniak z przeżutami do wezłów chłonnych

Postprzez Jeek » 17 Wrz 2021, 22:20

Witam
Nie jestem ekspertem. Moim zdaniem rezonans nic nowego nie wniesie do diagnostyki, jest to podobne badanie. Lepszym badaniem w nasieniaku byłby PET. Wyniki badań są własnością pacjenta, muszą Ci je udostępnic. Zamieść je w wątku, może ktoś bardziej kompetentny się do nich odniesie.
Pozdrawiam
Nigdy nie trać nadziei
Jeek
 
Posty: 209
Rejestracja: 24 Sty 2015, 22:46

Re: Nasieniak z przeżutami do wezłów chłonnych

Postprzez Maciej83POZ » 31 Maj 2023, 21:43

Witam wszystkich, mija mi już ponad 5 lat od zakończenia leczenia po za sytuacja z 2021 roku gdzie lekarz dmuchał na zimne (bardzo dobrze) nic się nie dzieje więcej. Robię badania krwi w tej chwili co pol roku i raz w roku wizyta w poradni wraz z tomografem. Życzę wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości.
Maciej83POZ
 
Posty: 44
Rejestracja: 16 Lut 2018, 15:19
Miejscowość: Opalenica

Re: Nasieniak z przeżutami do wezłów chłonnych

Postprzez Kevin1301 » 31 Maj 2023, 22:35

Gratulacje, i oby tak dalej :D Super że zaktualizowałeś wątek.
Cieszy to że wszystko dobrze i motywuje tych co się teraz z tym mierzą.
Kevin1301
 
Posty: 112
Rejestracja: 03 Kwi 2023, 07:45

Re: Nasieniak z przeżutami do wezłów chłonnych

Postprzez miszcz » 31 Maj 2023, 23:24

Gratulacje. Jeśli inni to czytają, również proszę o aktualizowanie wątków nawet po zakończeniu leczenia. To cenna wiedza, studium przypadków z pierwszej ręki i nadzieja dla innych, że z tego da się wyjść.
miszcz
 
Posty: 751
Rejestracja: 17 Kwi 2015, 20:37

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron