początek walki - danek

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: początek walki - danek

Postprzez danek » 22 Wrz 2018, 21:06

Witajcie!!!
Normalnie wstyd, że się tyle nie odzywałem. Tak trochę chyba jest, że jak trwoga....
Minęło ponad 5 lat od pokonania nowotworu. 5 lat regularnych kontroli u naszego wspaniałego Słonia. Póki co wszystko ok, markery ok, tomograf ok, czuję się świetnie i staram się nie myśleć o chorobie zwłaszcza teraz, gdy DOKTOR już nie pracuje. Brak mi słów na tę sytuacje... Oddałbym wszystko, by móc się mu jakoś odwdzięczyć!
Trollu Tobie również jestem winien podziękowania za to, że założyłeś to forum, że poświęcasz tu dla nas swój czas. Nie przesadzę mówiąc, że pośrednio URATOWAŁEŚ ŻYCIE wielu z nas. Gdyby nie Ty i Twoja inicjatywa nie wiem jak potoczyłaby się moja historia. Wraz z żoną jesteśmy Ci dozgonnie wdzięczni.
Trzymamy za wszystkich mooooocno kciuki! Za naszego Słonia także!!!
Pozdrawiamy
danek
 
Posty: 109
Rejestracja: 23 Paź 2011, 20:49

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości