Niesprawna nerka a potencjalne leczenie po orchidektomii

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Niesprawna nerka a potencjalne leczenie po orchidektomii

Postprzez tobson85 » 23 Sty 2020, 18:29

Hej

Moim zdaniem skierowanie na TK samej klatki jest ok - brzuch i miednica byla czysta, wiec w tak krotkim okresie nie ma czego tam za bardzo sprawdzac.
Kiedy bylo robione to ostatnie TK?
Gdzie teraz jestes na obserwacji?

Pozdr
Tobiasz
teratoma immaturum, carcinoma embryonale 80%, seminoma, IGCN / CS IIA / 3xBEP - 4 WSK Wrocław 6.05.2016 - 05.07.2016
tobson85
Przyjaciel Forum

Miejscowość: Wrocław

Re: Niesprawna nerka a potencjalne leczenie po orchidektomii

Postprzez m34 » 23 Sty 2020, 19:28

Mam wątpliwości ponieważ po wycięciu węzłów dr T.S. powiedział, że dla pewności TK powinienem wykonywać co 3 miesiące przez pierwszy rok od operacji wykonanej w czerwcu. Pierwszy miałem 1 października (bez klatki piersiowej) i wyszedł czysty. Następnie podczas październikowej kontroli miałem RTG klatki, też bez uchwytnych zmian. No i ostatnie badanie 13 stycznia. Na obserwacji jestem we Wrocławiu w 4WSK.
carcinoma embryonale, yolk sac tumor, pt2 / 2xBEP - Krotoszyn / RPLND - Warszawa
m34

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: lookas30 oraz 13 gości