Jajożerca NIENASIENIAK CE 3xBEP

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Jajożerca NIENASIENIAK CE 3xBEP

Postprzez LEONIDAS77 » 13 Maj 2020, 19:25

Witam dziś zrobione kontrolne markery oczywiście w normie teraz koniec czerwca TK miednica jama i klatka no i markery w szpitalu w Wejherowie i zaraz będzie dwa lata po chemii. Ktoś może się oriętuje czy w Wejherowie w szpitalu z powodu corony wszystko działa jak powinno bo dodzwonić się nie idzie tam.
LEONIDAS77
 
Posty: 73
Rejestracja: 08 Maj 2018, 17:06

Re: Jajożerca NIENASIENIAK CE 3xBEP

Postprzez LEONIDAS77 » 08 Lip 2020, 11:35

Witam trzeci rok po chemii zaczęty. Wizyta u dra Adamowicza w Wejherowie 29.06 pełen pozytyw za 6 miesięcy markery na następną wizytę tylko.
Jakoś z czasem człowiek się tym nie stresuje już tak bardzo i głowa spokojniejsza.
Panowie powodzenia w leczeniu i tylko dobrych wiadomości odnośnie leczenia A dla ludzi tworzących te forum Wielkie Dzięki.
LEONIDAS77
 
Posty: 73
Rejestracja: 08 Maj 2018, 17:06

Re: Jajożerca NIENASIENIAK CE 3xBEP

Postprzez LEONIDAS77 » 19 Sie 2021, 16:50

Witam . Trzy lata minęły w czerwcu od zakończenia leczenia , zbiegło się to akurat z wykonaniem tomografu klatka brzuch miednica wszystko czysto markery wykonuję prywatnie CO 2 miesiące taka mała psychoza też w normie. Rok po
chemi wróciłem do pracy na morze było ciężko ale dałem radę , obecnie od roku tirolotem po Europie pozdrawiam serdecznie wszystkich i zdrowia panowie życzę.
LEONIDAS77
 
Posty: 73
Rejestracja: 08 Maj 2018, 17:06

Re: Jajożerca NIENASIENIAK CE 3xBEP

Postprzez LEONIDAS77 » 24 Gru 2021, 19:52

Wesołych świąt i zdrowych przedewszystkich . Mnie dopadłł nie proszony gość covid jestem po 2 szczepionkach nie jest źle mam nadzieję że tak to przejdę.
LEONIDAS77
 
Posty: 73
Rejestracja: 08 Maj 2018, 17:06

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

cron