21 lat problem z jadrami

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

21 lat problem z jadrami

Postprzez sztetek324 » 20 Paź 2018, 02:40

Czesc wszystkim nazywam sie Kacper i mam 21 lat.
Od 17 roku zycia zaczely sie moje problemy z jadrem. Na poczatku puchlo nie bolalo bylo strasznie powiekszone, ja strach chodzilem po lekarzach, urologach... diagnoza zapalenia najadrza. Bralem antybiotyki niestety nie pomagaly i w kolko, lekarz, urolog 3x mialem przepisane antybiotyki na zapalenie najadrza w miedzyczasie wyjechalem do pracy do uk. jadro dalej puchlo chodzilem tu po lekarzach niestety kolejni urolodzy mowili ze to zapalenie prostaty. Bralem antybiotyki dalej nic. Doszly nowe objawy
wodobrzusze oraz bole w plecach. Po okolo roku czasu chodzenia do lekarzy dalej nic nie zdiagnozowano niestety nie mialem zadnych badan poza badaniami krwi oraz usg jadra na ktorym raz wychodzilo ze infekcja oraz torbiele na prawym jadrze. O dziwo wodobrzusze od jakiegos czasu przeszlo niestety odczuwam straszny bol w nogach podbrzuszu oraz jadrze i plecach. Nie wiem co robic prosze o pomoc jakie badania moglbym zrobic prywatnie. Zrobilem na markery AFP i BHCG urolog powiedzial ze wszystko w normie z markerami. Niestety bol jest nie do zniesienia ostatnio juz nawet przeciwbolowe nie pomagaja,
Przepraszam takze ze pisze w takim chaosie ale niestety czuje sie coraz gorzej i sam nie wiem co robic.
Czy ktos mial taki przypadek? Ciezki do zdiagnozowania? Bardzo prosze o pomoc jakie badanie moge zrobic aby cos wykryc. Dziekuje bardzo oraz pozdrawiam wszystkich
sztetek324
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 Paź 2018, 02:32

Re: 21 lat problem z jadrami

Postprzez tobson85 » 21 Paź 2018, 21:56

Hej
witaj na forum.
sztetek324 napisał(a):Doszly nowe objawy wodobrzusze oraz bole w plecach.

Jak zostało u Ciebie stwierdzone wodobrzusze oraz zapalenie prostaty? Miałeś jakieś badania w tym kierunku wykonywane?

pozdrawiam
Tobiasz
teratoma immaturum, carcinoma embryonale 80%, seminoma, IGCN / CS IIA / 3xBEP - 4 WSK Wrocław 6.05.2016 - 05.07.2016
tobson85
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1259
Rejestracja: 06 Lip 2016, 21:52
Miejscowość: Wrocław


Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości