Guz jądra, 4 dni po zabiegu, wątpliwości

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Guz jądra, 4 dni po zabiegu, wątpliwości

Postprzez Ewa i Adam » 07 Kwi 2021, 16:23

na razie nie masz co spekulowac bo nie wiadomo czy to nie jest blad laboratorium. Na tym forum znajdziesz wiela takich przypadkow.
Jesli wyniki sie powtorza to prosze pamietaj, ze istnieja chemioterapeutyki 2go rzutu i na forum znajdziesz wielu chlopakow, ktorzy korzystali z tych lekow.
glowa do gory
Adam
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: Guz jądra, 4 dni po zabiegu, wątpliwości

Postprzez kamil1234 » 07 Kwi 2021, 17:58

Dziś kolejny marker. Beta hcg. Tym razem L46 (zawsze robiłem L47, ale dr. Sarosiek dał do zrozumienia mi że to błąd)
Wyniki teraz są następujące.

https://m.fotosik.pl/zdjecie/aeb5269b4d260b0e
kamil1234
 
Posty: 145
Rejestracja: 27 Paź 2018, 06:53

Re: Guz jądra, 4 dni po zabiegu, wątpliwości

Postprzez Ewa i Adam » 09 Kwi 2021, 08:20

Hej,
gratulacje. Jak widzisz bledy sie zdarzaja choc kosztuja duzo nerwow. Szczegolnie osoby, ktore mialy okazje przejsc intensywne leczenie.
Zdrowia i spokoju zycze
Adam
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: Guz jądra, 4 dni po zabiegu, wątpliwości

Postprzez kamil1234 » 19 Lis 2021, 23:25

Siema. Jak tam mordeczki? Jeśli chodzi o RJ to wszystko w porządku u mnie. W lutym 3 lata od zakończenia chemioterapii ;)
Ale przygotowany jestem teraz na drugiego bydlaka. Guz przysadki mózgowej, zbyt duże stężenie hormonu wzrostu jak i innych co wszystko na to wskazuje, ale jestem pod kontrola Onookoga jak i endokrynologa ;€ ☺️
kamil1234
 
Posty: 145
Rejestracja: 27 Paź 2018, 06:53

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości

cron