Guz jądra, 4 dni po zabiegu, wątpliwości

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Guz jądra, 4 dni po zabiegu, wątpliwości

Postprzez kamil1234 » 23 Lip 2019, 19:55

Cześć Wam :-)
Dawno mnie tu nie było, ale opiszę kilka rzeczy, które zmieniły się przez ostatnie 2 miesiace.
Po pierwsze nie jestem nosicielem wirusa HCV, badania wykazały wynik ujemny, wszystkie wyniki bardzo dobre. 17 lipca miałem TK (po 6 miesiącach) jak i markery. Co do markerów, AFP z 17 spadło na 4, norma 7,98 z czego jestem mega zadowolony. Wyniki Tomografu bardzo dobre. No i nareszcie sobie na grillu pozwoliłem wypić piwko jedno (tak, dostałem zgodę od hepatologa na jedno) tak też uczyniłem. Teraz jestem mega szczęśliwy a przede wszystkim spokojny.
Dziękuję za wszelkie rady, pomoc. Jestem mega wdzięczny.
kamil1234

Postprzez Vaporwavedream » 23 Lip 2019, 21:55

Kamil, gratulacje!
Przeszedłeś przez wiele, pozwól sobie nawet na jeden kieliszek :p
Pamiętaj o regularnych badaniach. Powodzenia :)
Awatar użytkownika
Vaporwavedream

Miejscowość: Poznań

Postprzez tobson85 » 23 Lip 2019, 23:54

Hej
Aż się miło czyta takie dobre wieści ;)
Dużo zdrowia i powodzenia!
Tobiasz
teratoma immaturum, carcinoma embryonale 80%, seminoma, IGCN / CS IIA / 3xBEP - 4 WSK Wrocław 6.05.2016 - 05.07.2016
tobson85
Przyjaciel Forum

Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 13 gości