Przerzuty po 2 latach

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Przerzuty po 2 latach

Postprzez Jusilc » 17 Lis 2018, 09:27

Cześć. Nie my mieliśmy 6. Wydaje mi się ,że weszliśmy zaraz po Was ,ale też myślałam ,że mieliście 1 :D
Ja bylam z mężem i kolegą.
U nas tak.
Na początku chciałabym podziekowac forum za przekierowanie do najlepszego specjalisty jakim jest Dr Tomasz Sarosiek. Do tego życzliwy i odpowiada na wszystkie pytania jakie nas trapią.
Jusilc
 
Posty: 24
Rejestracja: 07 Lis 2018, 22:48

Re: Przerzuty po 2 latach

Postprzez Jusilc » 17 Lis 2018, 09:27

Mieliśmy już wczoraj położyć się na oddział ,jednak wróciliśmy do domu. Ponieważ mąż ma bardzo dobrą spirometriię i markery w normie (cała choroba miał dobre) Dr dał nam jeszcze skierowanie na PET ,żeby na 100% wiedzieć ,czy to przerzut,czy sarkoidoza. Na 90% jest przekonany ,że to przerzut nasieniaka ,ale skoro możemy zrobic badanie i poczekać na wyniki, żeby mniec 100%pewnosci to czekemy.
Jusilc
 
Posty: 24
Rejestracja: 07 Lis 2018, 22:48

Re: Przerzuty po 2 latach

Postprzez Jusilc » 17 Lis 2018, 09:28

W między czasie mamy jeszcze zabieg wycinka kawałka węzła z pluc na które wcześniej się zapisywaliśmy w szpitalu w Olsztynie. Wszystko to trwać może cały miesiąc. Dr dał nam skierowanie do szpitala u siebie .W razie gdyby stan w tym czasie się pogorszył,od razu mamy przyjechać na oddział na BEP.
Wyniki na bieżąco będą omawiane z Dr Tomaszem.
Jeżeli wyniki wyjdą przerzutowe to wracamy na BEP ,jeżeli sarkoidoza to już nie wiem.
To jest taki stres ,że przy poukładanych wynikach,nie mogłam nic znaleźć.
Jusilc
 
Posty: 24
Rejestracja: 07 Lis 2018, 22:48

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości