Implant proteza jądra - Wszczepienie GDZIE JAKIE?

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Implant proteza jądra - Wszczepienie GDZIE JAKIE?

Postprzez Jacek75 » 13 Mar 2019, 20:09

Chcę wszczepić implant proteza jądra i Szukam informacji na ten temat i proszę o podzielenie się wiedzą

1. Jakie implanty są aktualnie dostępne? Rodzaje? Modele? Firmy? Luźny? Przyszywany? Co jest najlepsze? Co polecacie ?
2. Które ośrodki robią takie zabiegi - zarówno płatne jak i z refundacja z NFZ.
3. Doczytałem na forum że są protezy żelowe (bardziej naturalne) i silikonowe (twarde jak kulka z kauczuku)
- jeśli już masz wszczepiony implant to prośba o info jakiej firmy? jaki model? czy wszczepiłeś większy od naturalnego czy mniejszy? i jak wygląda komfort użytkowania? jak Twoje odczucia? jaki chirurg Ci to zrobił? czy Twoim zdaniem ma doświadczenie i czy jest dobry czy zły? jak wyglądała procedura pobytu w szpitalu 1/2/3 dni? który szpital? za ile PLN? ile czasu wracałeś po operacji do formy? jaki jest komfort przy współżyciu? wpływ na Twoją samoocenę? Czy moszna dobrze wygląda? Co na to Twoja partnerka? czy polecasz Warszawa czy inne miasto? Co kogo polecasz? na forum były informację że ceny są w Polsce różne ale zależy mi na doświadczeniu lekarza i jakości, itd Proszę o wszelkie info - będzie przydatne- może ktoś to zebrał już taki materiał i chciałby się podzielić

Zróbmy tutaj wątek z kompendium wiedzy- stan na rok 2019,
Jacek75
 
Posty: 12
Rejestracja: 12 Mar 2019, 19:01

Re: Implant proteza jądra - Wszczepienie GDZIE JAKIE?

Postprzez romi » 15 Mar 2019, 23:01

romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46


Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości