Początek leczenia, brak dolewek :(.

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Początek leczenia, brak dolewek :(.

Postprzez justyna09000 » 03 Kwi 2019, 21:17

Hej Marta :)
Świetnie, że trafiliście do dr Sarosieka. Mój mąż w styczniu zakończył leczenie w Magodencie i naprawdę z czystym sumieniem możemy polecić to miejsce, a przede wszystkim dr :)
Co do Bydgoszczy to szkoda gadać. W Magodencie poznaliśmy chłopaka, u którego w Bydgoszczy nawet nie podjęli leczenia, tylko ciągle robili coraz to nowsze badania. Gdy trafił do Magodentu był już w bardzo złym stanie, jednak nawet w takim przypadku dr Sarosiek wyprowadził go z tego i teraz jest już dobrze. W ostatniej chwili uciekł z Bydgoszczy, bo miesiąc później mogłoby już być za późno..
U Was sytuacja jest dużo lepsza, do tego czysty nasieniak, więc będzie dobrze :) Pozdrawiamy i trzymamy kciuki:)
justyna09000
 
Posty: 384
Rejestracja: 25 Paź 2018, 13:27

Re: Początek leczenia, brak dolewek :(.

Postprzez Marta111 » 05 Kwi 2019, 16:25

Dziękujemy za wsparcie. U nas nic nowego.
Wyżej wspominałam o braku dostępu do wyników w CO Bszczy. Dotyczy to tylko tych z laboratorium( wyników krwi nie dostaje się do ręki, widzi je lekarz w systemie). Wszystkie pozostałe-opisy i płyty z USG, TK i Gastroskopii, pacjenci otrzymują na bieżąco.
Miłego dnia. :)
Marta111
 
Posty: 18
Rejestracja: 02 Kwi 2019, 10:04

Re: Początek leczenia, brak dolewek :(.

Postprzez Marta111 » 08 Kwi 2019, 09:52

Dzień dobry.
Czekamy na wiadomość od doktora T. Sarosieka. Od środy nie mamy kontaktu, a nie chcemy być natrętni. Termin mamy na czwartek, ale nie znamy szczegółów. Wysłaliśmy skierowanie, ale też nie wiemy, czy jest ważne.
Mam pytanie. Jak wygląda obserwacja po chemioterapii w Wwie i dostęp do TK? Wiadomo, że wiąże się to z uciążliwymi dojazdami. Czy po np. roku lub dwóch będzie możliwy powrót do CO w Bydgoszczy?
Marta111
 
Posty: 18
Rejestracja: 02 Kwi 2019, 10:04

Re: Początek leczenia, brak dolewek :(.

Postprzez iwonaaa » 08 Kwi 2019, 11:05

Jeżeli macie termin na czwartek to stawiacie się w czwartek rano, w naszym przypadku nawet skierowania nie mieliśmy, dr wypisal nam na miejscu. Zapewne maz zostanie na 8 dni. Jeżeli masz jakieś wątpliwości to poprostu zadzwoń i zapytaj. A co do obserwacji ja bym nie zamieniła już Warszawy na żadne miejsce bliższe naszemu miejscu zamieszkania. Spokój psychiczny jaki mam będąc pod opieką dr. Sarosieka jest nieoceniony, bo wiem że gdyby coś się zaczęło dziać to otrzymamy pomoc natychmiast. Do Warszawy jeździmy na kontrolne wizyty i tk a markery robimy sami. Jeżeli chodzi o wyniki badań dostajemy je mailem także tych wyjazdów do Warszawy nie ma dużo.
iwonaaa
 
Posty: 28
Rejestracja: 07 Cze 2018, 21:00

Re: Początek leczenia, brak dolewek :(.

Postprzez Marta111 » 08 Kwi 2019, 11:27

Iwonko, dziękuję za rozwianie wątpliwości. Możliwe, że mąż pojedzie tylko na jeden dzień, gdyż dwa tyg.temu zakończył pierwszą pięciodniówkę BEP. Z niewiadomych powodów odstąpiono od dolewek i dlatego kontaktowaliśmy się z doktorem T.S.
Cyt.maila od doktora " gwarantuję że u nas otrzyma wszystkie planowane dawki bleomycyny, " Zrozumiałam, że mąż otrzyma zaległe dolewki.
Ojjj, jesteśmy jak dzieci we mgle.
Marta111
 
Posty: 18
Rejestracja: 02 Kwi 2019, 10:04

Re: Początek leczenia, brak dolewek :(.

Postprzez romi » 08 Kwi 2019, 11:59

Witam
Jak już spotkacie się z dr Sarosiekiem, zrozumiecie dlaczego wszyscy którzy są pod jego opieką mają wewnętrzny spokój. Co do dalszego leczenia wszystko wyjaśni się na miejscu, możecie zaufać w wiedzę i doświadczenie doktora.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: Początek leczenia, brak dolewek :(.

Postprzez Marta111 » 09 Kwi 2019, 10:17

Jeszcze pytanko. Po wysłaniu w środę skierowania do dr Sarosieka nie mamy odpowiedzi. Czy dr sam informuje o godzinie zgłoszenia do szpitala i długości pobytu, czy mam zadzwonić do rejestracji szpitalnej? Na dzień dzisiejszy nie wiemy, czy mąż jest zapisany, a czwartek blisko.
Marta111
 
Posty: 18
Rejestracja: 02 Kwi 2019, 10:04

Re: Początek leczenia, brak dolewek :(.

Postprzez justyna09000 » 09 Kwi 2019, 10:35

Hej Marta,
z tego co wiem to najlepiej jechać jak najwcześniej. My też nie mieliśmy konkretnej godziny przyjęcia, ale jak dopytałam dr to zasugerował właśnie, żeby być z samego rana. Co do długości pobytu to dowiecie się zapewne wszystkiego na miejscu od dr Sarosieka. Jeśli było z nim to ustalane to możesz być pewna, że nie będzie żadnych problemów. Dr ma bardzo dużo pracy, stąd zapewne brak odpowiedzi od niego.
justyna09000
 
Posty: 384
Rejestracja: 25 Paź 2018, 13:27

Re: Początek leczenia, brak dolewek :(.

Postprzez Marta111 » 09 Kwi 2019, 10:44

Dziękuję. Domyślam się, że jest bardzo zajęty i nie zawracam dr głowy. :)
Zadzwonię do szpitala do rejestracji by mieć pewność, a jest to ostatnia chwila aby zwolnic miejsce w CO Bszcz.
Może uda mi się uzyskać informację, czy to będzie tylko dolewka, czy chemia pięciodniowa. Działam.
Marta111
 
Posty: 18
Rejestracja: 02 Kwi 2019, 10:04

Re: Początek leczenia, brak dolewek :(.

Postprzez Marta111 » 09 Kwi 2019, 10:52

Jestem zakręcona i wszystko wolę sprawdzić kilka razy.
dr T. Sarosiek Magodent Sp. z o.o.
ul. Szamocka 6
01-748 Warszawa

Dane aktualne?
Marta111
 
Posty: 18
Rejestracja: 02 Kwi 2019, 10:04

PoprzedniaNastępna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości