Nowotwór w drugim jądrze

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Nowotwór w drugim jądrze

Postprzez klopik » 08 Sie 2019, 09:06

Witajcie,

Nadszedł czas na aktualizację mojej sytuacji

Markery
AFP 7,5 ( norma 5,8)
HCH 0,5 ( norma <5)
LDH 154 ( norma <247)

TK robione w dniu 31.07.19

J. Brzuszna i Mednica
OK

Klatka piersiowa
guzek w seg 10 PP o wymiarach 16x14 mm. Wodna denysyjność zmiany

Zostałem skierowany do takochirurga Dariusz Wąsowski
Przyjęcie na usunięcie guzka 26.08.19

Ogólnie jestem załamany wynikiem - 2 tygodnie przed usunięciem jądra tomografia OK a teraz guzek ....
klopik
 
Posty: 21
Rejestracja: 15 Maj 2019, 12:20

Re: Nowotwór w drugim jądrze

Postprzez klopik » 29 Sie 2019, 13:52

Witajcie
Jestem wlasnie po operacji usuniecia guzka z prawego pluca w szpitalu Banacha przez dr. Wasowskiego w dniu 28.08.19
Doktor wczesniej na konsultacji stwierdzil ze zmiana jest niewielka a przede wszystkim zlokalizowana w dobrym miejscu tzn malo inwazyjnym
Na poczatku powiedzial ze moglby ja zrobic metoda w stylu laparoskopii jednak jest zdania ze warto zrobic naciiecie i zweryfikowac pluco
Oczywiscie zdalem sie na jego doswiadczenie i wlasnie 24h po operacji posiadajac jeden dren spaceruje szpitalnym korytarzem
Dr. po zabiegu powiedzial ze byla to jedyna zmiana na plucu ta widoczna z tomografii wiec pozostala czesc byla czysta
Wypis ma w dniu 01.09 i bede czekal na hispat wiec zobaczymy co dalej
klopik
 
Posty: 21
Rejestracja: 15 Maj 2019, 12:20

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości