Nasieniak pt2 mąż

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Nasieniak pt2 mąż

Postprzez tobson85 » 05 Lis 2019, 23:23

Czyli rozumiem, że macie w planie 2 wlewy?
Przypilnujcie dawek, bo zdarza się że lekarze którzy nie mają do czynienia na co dzień z podaniem karboplatyny w rj to mają tendencję do zmniejszenia dawek.
Pozdrawiam
Tobiasz
teratoma immaturum, carcinoma embryonale 80%, seminoma, IGCN / CS IIA / 3xBEP - 4 WSK Wrocław 6.05.2016 - 05.07.2016
tobson85
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1259
Rejestracja: 06 Lip 2016, 21:52
Miejscowość: Wrocław

Re: Nasieniak pt2 mąż

Postprzez Lenka_zory » 11 Lis 2019, 00:43

Tak dwa wlewy, kolejny pod koniec listopada.
Powiedzcie mi czy po karboplatynie wypadają wlosy? Nigdzie nie znalazłam informacji, A pielęgniarka powiedziala, że chyba tak..mąż codziennie sprawdza ale nic nie wychodzi.
Lenka_zory
 
Posty: 22
Rejestracja: 17 Wrz 2019, 22:04

Re: Nasieniak pt2 mąż

Postprzez Vaporwavedream » 11 Lis 2019, 01:45

Hej, przy karboplatynie=auc7 ryzyko utraty włosów jest bardzo niskie. Bez obawy. Mi nie spadł nawet jeden włos z głowy (i z brody :p).
Życzę zdrówka.
Awatar użytkownika
Vaporwavedream
 
Posty: 175
Rejestracja: 04 Sty 2019, 13:51
Miejscowość: Poznań

Re: Nasieniak pt2 mąż

Postprzez Lenka_zory » 29 Sty 2020, 21:48

Kochani! Na początku chciałabym Wam bardzo podziękować, jesteście skarbnicą wiedzy!
Dawno mnie tu nie było.
Mój mąż dostał dwa wlewy karbo i jest juz po pierwszych badaniach kontrolnych w tym tk i jak narazie ( i jak mam nadzieje na zawsze) jest wszystko ok. Kolejna kontrola za 3 miesiące od początku lutego wraca juz do pracy. Był to bardzo ciężki dla nas czas i bardzo się cieszę, ze trafiliśmy ma te forum! Pozdrawiamy
Lenka_zory
 
Posty: 22
Rejestracja: 17 Wrz 2019, 22:04

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości