Guz - Carcinoma embryonale

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Guz - Carcinoma embryonale

Postprzez Maxx » 21 Maj 2020, 19:05

Jestem już po pierwszym cyklu BEP, Na początku miałem jeszcze sprawdzone markery i ponieważ urosły, to zapadła decyzja o 3xBEP.
W szpitalu byłem 8 dni, bo z powodu dużej odległości do domu przetrzymali mnie do pierwszej dolewki. Muszę przyznać, ze te 8 dni w szpitalu, to jak dla mnie bardzo męczące, pomimo że szpital oferuje dobre warunki. Jednak w domu najlepiej. Obecnie czuję się nienajgorzej, ale w szpitalu zupełnie odrzuciło mnie od jedzenia. Coś tam w siebie wmuszałem, ale z marnym rezultatem. Miałem też duże problemy z bezsennością. Od poniedziałku kolejny pobyt w szpitalu.
pozdrawiam
Maxx

Re: Guz - Carcinoma embryonale

Postprzez justyna09000 » 21 Maj 2020, 21:07

Hej,
świetnie, że już pierwszy cykl masz za sobą. Szybko zlecą kolejne dwa ;)
Co do bezsenności - nie ma sensu żebyś się męczył, poproś o coś na sen (mój mąż też leczył się w Magodencie i też bezsenność mu doskwierała, po środkach na sen był wypoczęty i lepiej czuł się następnego dnia). Brakiem apetytu się nie przejmuj, choć najprawdopodobniej z każdym cyklem apetyt będzie coraz gorszy. Jedz to na co masz ochotę, nawet gdyby miało to być "śmieciowe" jedzenie. Mąż prawie mnie zamordował jak na autostradzie przegapiłam Mc Donalda :D
Trzymaj się ;)
justyna09000

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości