Rak jądra 95% Yolk Sac Tumor; 5% zarodkowy

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Rak jądra 95% Yolk Sac Tumor; 5% zarodkowy

Postprzez Max2020 » 22 Maj 2020, 18:30

Witam,
w marcu miałem operację usunięcia jądra ponieważ było znacznie powiększone, po histopatologii na którą czekałem aż miesiąc rozpoznano mieszany guz germinalny o składzie 95% Yolk Sac Tumor - guz pęcherzyka żółciowego oraz 5% rak zarodkowy. Urolog skierował mnie do onkologa w Tomaszowie Mazowieckim Nu-Med na pierwszej wizycie skierowano mnie na badanie PET-TK. Chciałbym dowiedzieć się jakie opinie krążą o tym ośrodku? Onkolog przydzielony do mnie jest specjalizacji internista; onkolog. Chciałbym żebyście zinterpretowali moje wyniki badania PET, ponieważ wizytę mam dopiero za 2 tygodnie.
Wyniki markerów:
Przed operacją: beta-HCG 3 mlU/ml; LDH 462 U/l; AFP 3752,51 ng/ml
2 tygodnie po operacji: beta-HCG <0,2 mlU/ml; CEA 1,57 ng/ml; AFP 565 ng/ml
po miesiącu: beta-HCG <0,2 mlU/ml; CEA 1,67 ng/ml; AFP 146 ng/ml

Doradźcie co mam robić.

W załącznikach macie mój PET i histopatologie.
Załączniki
Histopatologia.pdf
Histopatologia na którą czekałem miesiąc
(160.34 KiB) Ściągnięto 29 razy
PET .pdf
Badanie PET-TK wykonane kilka dni temu
(99.08 KiB) Ściągnięto 38 razy
Max2020

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości