Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Internecie

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Internecie

Postprzez troll » 03 Lis 2020, 02:06

Kochani!

Jesteśmy zmuszeni poprosić Was o pomoc...

Forum istnieje od 10 grudnia 2010. W tym roku będzie obchodziło 10-ty jubileusz swojej działalności. To szmat czasu, w trakcie którego na Forum użytkownicy napisali ponad 37 tysięcy unikalnych postów, wymieniając się doświadczeniami, zmartwieniami, problemami związanymi przede wszystkim z chorobą, jaką jest nowotwór złośliwy jądra. Pomagamy, tworzymy polską onkologię miejscem, którego nie wolno się bać, trzeba mu ufać i wierzyć w pełne wyleczenie, ufając w dobrą ścieżkę diagnostyki i leczenia.

Niestety, od około roku czasu, ze względu na zmiany technologii informatycznych, Forum wymaga gruntownej przebudowy wraz ze zmianą wersji skryptu na którym działa, przeniesieniem bazy danych, pozostałych danych i przywrócenia pełnej funkcjonalności - w tym możliwości rejestracji nowych użytkowników. Wymaga to zaangażowania profesjonalnej firmy informatycznej, która rozwiąże problem kompleksowo - przebudowując całe Forum.

Zdecydowałem o utworzeniu zbiórki, aby móc zlecić opiekę nad Forum profesjonalnemu webmasterowi.

https://zrzutka.pl/k3rusg

Nie byłoby tego Forum bez Was. Nie zaprzepaśćmy dzieła, w którym każdy z nas ma swój udział. Dlatego prosimy Was o wsparcie.

Pozdrawiam,
Marcin
(Troll)
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez troll » 03 Lis 2020, 19:28

Wasza pomoc przerasta nasze najśmielsze oczekiwania. Organizuję firmę informatyczną do obsługi Forum. Nie spocznijmy na laurach, nie o to chodzi w tej inicjatywie, pomimo bardzo trudnego czasu, który dotyka nas wszystkich.

Szczególne podziękowania dla dra n. med. Tomasza Sarosieka za okazane wsparcie - szczególnie merytoryczne.

Pozdrawiam,
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez troll » 03 Lis 2020, 19:29

Informacyjnie, wczoraj wykonałem kopię bazy danych Forum. Posłuży do zorganizowania Forum w lepszym miejscu, na systemie, który będzie działał i służył nam mam nadzieję przez najbliższe kolejne 10 lat!

Pozdrowienia,
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez Watcher » 03 Lis 2020, 23:55

Przypominam się, kilka lat temu, a dokładnie 10 :) dawałem znać, że mój zespół zajmuje się obsługą rozwiązań internetowych i chętnie zajmiemy się wsparciem. Nadal tutaj jestem. To forum pomogło mi w ciężkich chwilach, dlatego jeżeli tylko potrzebne jest wsparcie - czekam na informacje jakie. Pomożemy najlepiej jak umiemy :)
Watcher
 
Posty: 92
Rejestracja: 09 Lut 2011, 19:21

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez troll » 04 Lis 2020, 15:14

Zostaw proszę kontakt - mail: redakcja@rjforum.pl, bo nie mogę odbierać PW. Robimy zbiórkę i chciałbym, żeby było to dłuższe zlecenie.

Pozdrowienia!
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez Mageage » 05 Lis 2020, 16:42

Wartość tego forum jest nieoceniona, oczywiście wspomogę zbiórkę i udostępnię ją między znajomymi. Gdyby jednak potrzebna była jakaś pomoc od strony technicznej - pracuję jako programista i chętnie pomogę pro bono w wolnym czasie.
Mageage
 
Posty: 44
Rejestracja: 22 Maj 2020, 09:06

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez bbeata84a » 05 Gru 2020, 19:47

Proponuję jeszcze raz wysłać maila z informacją o zbiórce :) może ktoś przeoczył, może komuś umknęło ... Pozdrawiam wszystkich :)
bbeata84a
 
Posty: 38
Rejestracja: 20 Paź 2018, 12:24

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez aloj65 » 14 Sty 2021, 00:33

Dzień dobry i przepraszam, że nie zaglądaliśmy, że nie wiedzieliśmy o zrzutce. Czy konto Forum jest jeszcze aktualne, bo zrzutka już zakończona ? Przesyłamy wraz z mężem gorące pozdrowienia.
aloj65
 
Posty: 78
Rejestracja: 29 Cze 2012, 13:40

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez jaroslaw » 10 Gru 2022, 18:59

Właśnie, sam jestem ciekawy jak wygląda na chwilę obecną sprawa zbiórki i tego gdzie można wesprzeć forum. Nie można pozwolić na to by ten fragment internetu kiedykolwiek przepadł.
jaroslaw
 
Posty: 127
Rejestracja: 09 Lut 2017, 13:13
Miejscowość: Katowice

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez MySleepingKarma » 12 Gru 2022, 15:07

Też chętnie bym się dorzucił.
zdiagnozowany z Seminoma testis
MySleepingKarma
 
Posty: 23
Rejestracja: 06 Lis 2022, 00:32
Miejscowość: Gdańsk

Następna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości