Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Internecie

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez Kozer » 11 Sty 2023, 23:59

Też się chętnie dorzucę. Poproszę o dane do przelewu.
Kozer
 
Posty: 14
Rejestracja: 27 Gru 2022, 12:53

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez MaggieODell » 03 Sty 2024, 16:52

Podpinam się, prosze dane do przelewu
MaggieODell
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 Lip 2022, 13:31

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez krzysztofh » 28 Sty 2024, 20:09

Chętnie poratuję. Poproszę o dane do nowej zbiórki.
To jest chyba jedyny sposób, abym odwdzięczył się za pomoc uzyskaną na tym forum. Choroby nigdy mnie nie interesowały, więc raczej nikomu nie będę w stanie dać żadnej porady :)
Ostatnio edytowany przez krzysztofh 28 Sty 2024, 21:38, edytowano w sumie 2 razy
krzysztofh
 
Posty: 5
Rejestracja: 28 Sty 2024, 18:10

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez PiotrekzŁodzi » 28 Sty 2024, 20:44

Też poproszę o dane :)
PiotrekzŁodzi
 
Posty: 139
Rejestracja: 26 Gru 2023, 18:28

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez MaggieODell » 07 Mar 2024, 16:58

Również chętnie się dorzucę ;)
MaggieODell
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 Lip 2022, 13:31

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez troll » 20 Kwi 2024, 19:29

Cześć!

Wracam na Forum. Na tę chwilę ratunek Forum nie jest potrzebny, ponieważ jego utrzymanie jest w gestii mojej i Szanownych Sponsorów - którym serdecznie dziękuję z tego miejsca! Wszelkie wpłaty własne są oczywiście mile widziane, jednak na tę chwilę niepotrzebne. Jeśli ktoś z Was ma wolę wpłacić cokolwiek, to jest Wasza wola. Moja nieobecność była spowodowana w szczególności pracą zawodową, sprawami osobistymi i wszelkimi innymi kwestiami, które nie pozwoliły mi osobiście zająć sie przedsięwzięciem, które zacząłem czyli RJForum.pl. Jest mi z tego powodu zarówno niezmiernie przykro jak i niebywale się cieszę, że to miejsce żyje, podobnie jak żyje życie wielu osób może być uratowane dzięki RJForum.pl.

Mam nadzieję na nowe otwarcie, zobaczymy co da się zrobić w tej kwestii.
Niestety nie mam tyle czasu co lata temu, by ogarnąć wszelkie kwestie związane z Forum, ale cieszę się wyjątkowo(!), że możemy tworzyć razem to miejsce, szczególnie w czasie, gdy mnie nie było tutaj. Właśnie taki był cel tego Forum, tego miejsca, aby wspierać się nawzajem, pomimo braku Lekarzy/Specjalistów tutaj 24/7 - wymieniać się doświadczeniami własnymi, wymieniać się wiedzą (także spoza Polski - patrz NCCN Guidelines), edukować i przede wszystkim wspierać chorych!

Jeśli to istotne - to tak, ja też byłem chory i żyję :) To już jakby nie patrzeć, od diagnozy minęło 5863 dni czyli około 16 lat :)

Pozdrowienia,
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3983
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez PiotrekzŁodzi » 22 Kwi 2024, 10:32

Fajnie, że wróciłeś i wszystko u Ciebie w porządku :)
Dzięki za to forum, ogromnie mi pomogło i pomaga dalej ;)
PiotrekzŁodzi
 
Posty: 139
Rejestracja: 26 Gru 2023, 18:28

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości