Najistotniejsze informacje aby zasięgnąć tutaj porady?

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Najistotniejsze informacje aby zasięgnąć tutaj porady?

Postprzez QuitSmile » 14 Sty 2021, 10:15

Witam wszystkich, orchidektomia jądra prawego w 2018r.

Diagnoza rzecz jasna - nowotwór.

2xBEP.

Olałem sprawę przez te lata, ciężko mi z tym, pogodzic się, nie chcialem ani drążyć tematu ani o tym sobie przypominać.

Czuje wewnętrznie że źle zrobiłem, boję się o moja przyszłość.

Chciałbym to nadrobić i zasięgnąć tutaj porady na ten temat odnośnie mojej przyszłości, rokowań itp.

Czy są tu specjaliści/lekarze kompetentni aby udzielać takich porad?



Jakie najważniejsze rzeczy muszę podać w poście?

W tytule napisać: proszę o diagnozę?

Wstawić zdjęcia z histopatuto.rzedcz jasna.

Markery nowotworowe przed i tydzień po operacji?


Chciałbym zrobić to i ładnie uporządkować w jednym poście.


Pozdrawiam serdecznie całą załogę.

;)
QuitSmile
 
Posty: 31
Rejestracja: 07 Wrz 2018, 21:40

Re: Najistotniejsze informacje aby zasięgnąć tutaj porady?

Postprzez karol12 » 14 Sty 2021, 12:49

Witaj,
ale w jakim sensie olałeś sprawę? Nie robiłeś tomografii po chemii, markerów, nie przestrzegasz obserwacji?
karol12
 
Posty: 38
Rejestracja: 17 Wrz 2019, 19:55
Miejscowość: Olsztyn

Re: Najistotniejsze informacje aby zasięgnąć tutaj porady?

Postprzez QuitSmile » 18 Sty 2021, 18:40

Badania robię na bieżąco, markery i TK.


Chodzi mi bardziej jakie poradę w takim sensie jakie są moje rokowania na przyszłość.


Okazując tutaj zdjęcia i dokumentację.
QuitSmile
 
Posty: 31
Rejestracja: 07 Wrz 2018, 21:40

Re: Najistotniejsze informacje aby zasięgnąć tutaj porady?

Postprzez tobson85 » 19 Sty 2021, 19:29

Hej

Skoro miałeś 2xBEP to wnioskuję, że miałeś pierwszy stopień zaawansowania. Żeby wszystko dobrze ocenić, musielibyśmy znać jaki był stan wyjściowy przed leczeniem i po (komplet badań - tk, markery hispat) tak jak kolega wyżej napisał.

Pozdrawiam
Tobiasz
teratoma immaturum, carcinoma embryonale 80%, seminoma, IGCN / CS IIA / 3xBEP - 4 WSK Wrocław 6.05.2016 - 05.07.2016
tobson85
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1259
Rejestracja: 06 Lip 2016, 21:52
Miejscowość: Wrocław

Re: Najistotniejsze informacje aby zasięgnąć tutaj porady?

Postprzez romi » 24 Sty 2021, 15:59

Witam
Nikt tutaj nie udziela porad, bo przez internet nie leczy się, ani nie wystawia diagnozy. Forum jest grupą wsparcia dla chorych i pomagamy, jak to się teraz mówi, ogarniać wszystkie sprawy związane z tą chorobą.
Jeśli robiłeś regularnie badania, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś z wynikami umówił się do lekarza onkologa i z nim porozmawiał na interesujące Cię tematy.
Na pewno orientujesz się po wynikach które otrzymałeś czy wszystko jest w porządku czy może coś odbiega od normy. Oczywiście, jeśli zamieścisz wszystkie wyniki swoich badań - chronologicznie (oczywiście zamazując wrażliwe dane), to na pewno uzyskasz pomoc w ich interpretacji, jednak w żadnym wypadku nie potraktuj tego jako porady lekarskiej.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46


Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości