Poznań, 23l

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Poznań, 23l

Postprzez miszcz » 01 Mar 2022, 12:14

No właśnie - może wystąpić zespół popunkcyjny po znieczuleniu. Ja leżałem 24 godziny po zabiegu, a i tak wystąpił dopiero piątego dnia po operacji i trzymał prawie dwa tygodnie. Z początku myślałem, że to udar. Stało się to kilka godzin po wypiciu kawy i od tamtej pory kawy już nie tknę.
miszcz

Postprzez dewidml » 04 Mar 2022, 15:03

Jestem świeżo po orchidektomii. Wszystko przebiegło dobrze, miałem zabieg pod narkozą. Teraz mam tylko problem z oddaniem moczu, pewnie podłączą mi cewnik. Wyniki markerów się nie podwyższyły. Na tomografii na którymś węźle chłonnym wykryto "owalne coś" o wymiarach 4mm. Lekarz powiedział, że nie jest jednoznacznie powiedziane, że to coś przerzutowego.
Także czekam i się martwię. Pocieszcie jakoś.
dewidml

Postprzez Kozi » 04 Mar 2022, 17:05

Wklej pełen opis tk klatki, miednicy i brzucha. Nie masz też jeszcze histopatu. Nie ma co się nakręcać na złe scenariusze. Najważniejsza bitwa za Tobą.
Kozi

Postprzez dewidml » 08 Mar 2022, 13:29

Jestem już w domu, rana się goi. Za kilka dni idę powtórzyć markery. Lekarze mówili, że z TK nic nie wyszło, nie ma powodów do obaw. Nie mogę wkleić tu zdjęcia więc wysyłam link, może Wy coś wyczytacie.
https://ibb.co/6t3NtDL

Z badań krwi wyszła mi lekka anemia, ale mówili, że nie ma powodów do niepokoju.

Miejmy nadzieję, że będzie już tylko dobrze. Czekam jeszcze tylko na wyniki histopatologiczne.
dewidml

Postprzez tobson85 » 27 Kwi 2022, 22:42

Hej
niestety na zdjeciu odcieta jest najwazniejsza informacja, tam gdzie jest wzmianka o naczyniach nerkowych. Wrzuć calosc.
pozdr
Tobiasz
teratoma immaturum, carcinoma embryonale 80%, seminoma, IGCN / CS IIA / 3xBEP - 4 WSK Wrocław 6.05.2016 - 05.07.2016
tobson85
Przyjaciel Forum

Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości