nasieniak/chemia

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: nasieniak/chemia

Postprzez Uroboros » 12 Mar 2024, 07:41

U mnie póki co ok, w sensie niewiadome dalej są niewiadomymi ale póki co to raczej nie raczysko. Kolejny tomograf 29.04 ale zanim się na niego udam biorę udział w charytatywnej gali boksu organizowanej przez fundację cancer figthers. Zbieramy na dzieciaki chore na raka Oprócz dochód ze sprzedaży biletów i licytacji każdy zawodnik ma zbiórkę która wspomoże leczenie pacjentów proszę Was wesprzyjcie moją

https://wolniodraka.pl/donations/michal-sipika/
Uroboros
 
Posty: 95
Rejestracja: 23 Lut 2023, 15:48

Re: nasieniak/chemia

Postprzez PiotrekzŁodzi » 12 Mar 2024, 11:01

Hej,
Super, że piszesz co u Ciebie i że są to pozytywne wieści :)
Takie pytanie w związku z Twoimi przygotowaniami do walki charytatywnej, jak się czujesz wydolnościowo? Udało Ci się wrócić do stanu sprzed chemii?
Pozdrawiam.
PiotrekzŁodzi
 
Posty: 139
Rejestracja: 26 Gru 2023, 18:28

Re: nasieniak/chemia

Postprzez Uroboros » 12 Mar 2024, 11:07

Jest dużo lepiej chemię skończyłem 17 maja. I postanowiłem że zrobię formę życia z prawie 100 kilo zostało 83. W listopadzie przebiegłem 8 km w 43 minuty. Trzymam zdrową dietę , chodze na siłownię i tak to leci choć początek był bardzo trudny
Uroboros
 
Posty: 95
Rejestracja: 23 Lut 2023, 15:48

Re: nasieniak/chemia

Postprzez JerryGarcia » 12 Mar 2024, 13:54

Brawo! Jestem pod wrażeniem Twojej historii i samozaparcia. Oby tak dalej, wszystkiego dobrego! Ja też mam nadzieję, że wrócę jeszcze do swojego jiu jitsu.
JerryGarcia
 
Posty: 40
Rejestracja: 20 Mar 2014, 19:06

Re: nasieniak/chemia

Postprzez Uroboros » 12 Mar 2024, 13:58

No stary wrócisz napewno , ważne mieć cel w głowie i przed oczami i iść swoją drogą nie schodząc na krok
Uroboros
 
Posty: 95
Rejestracja: 23 Lut 2023, 15:48

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości