Łukasz 29 lat mój przypadek

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Łukasz 29 lat mój przypadek

Postprzez Viss » 14 Mar 2024, 13:17

W skrócie wszystkie badania wykonuję regularnie.Ostatnie 3 miesiące stosowałem testosteron w żelu.O ile testosteron wolny skoczył na 13 z 8 w skali od 9 do 32 o tyle testosteron wolny w skali 142-923 skoczyl z 412 na 428 więc słabo.Po kolejnej wizycie u androloga dostałem omnadren 250.Dawkowanie 1 amp co 2-4 tygodnie.Wydaje mi się że to są za duże odstępy i za duże wahania będą ale zobaczymy w praktyce.Lepiej chyba byloby częściej a mniej.Za 3 miesiące morfologia+d dimery+hormony.
Viss
 
Posty: 57
Rejestracja: 29 Mar 2023, 10:01

Re: Łukasz 29 lat mój przypadek

Postprzez PiotrekzŁodzi » 14 Mar 2024, 14:16

Z Omnadrenu powinieneś być zadowolony, ja jestem :) Biorę co 14 dni, jak dla mnie to max. przerwa żeby się dobrze czuć.
PiotrekzŁodzi
 
Posty: 141
Rejestracja: 26 Gru 2023, 18:28

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 4 gości