Nienasieniak pT2 N0 M0

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Nienasieniak pT2 N0 M0

Postprzez miszcz » 28 Lut 2024, 19:19

Prawdopodobnie masz polipy w zatokach. To częsta przypadłość. Skonsultuj to z laryngologiem.

Na czwarty cykl musisz iść, żeby dobić raczysko. Powiedz sobie, że to tylko 5 dni, a potem masz całe życie przed sobą. To pomaga.
miszcz
 
Posty: 757
Rejestracja: 17 Kwi 2015, 20:37

Re: Nienasieniak pT2 N0 M0

Postprzez Izyth0r » 22 Mar 2024, 11:57

Powróciłem we wtorek z ostatniego cyklu. Załatwiłem dzisiaj już skierowanie na TK i krew. Teraz pytanie, zakończyłem już cykle chemioterapii, po jakim czasie powinienem mieć wykonany tomograf? W jakich widełkach mam się zmieścić? Wiem, że nie za szybko, bo chemia jeszcze przez miesiąc po podaniu działa. Jak to teoretycznie powinno wyglądać?

Przy ostatnim cyklu praktycznie nic nie jadłem, był on najcięższy ze względu na nasilające się mdłości, nudności, brak apetytu, zmęczenie, jednak nogi jakby mniej puchły i w uszach mniej piszczało, może organizm się jakoś przyzwyczaja. Tak czy siak, dobrze, że mam to już za sobą.

Na przyjęciu na 4 cykl wyniki wszystkie w normie co do markerów, nawet wątrobowe dobre, jedyne co to hemoglobina 12,5.
Pozdrawiam
Izyth0r
 
Posty: 18
Rejestracja: 17 Paź 2023, 11:28

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron