Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez PiotrekzŁodzi » 21 Sty 2024, 11:28

miszcz napisał(a):Niby testosteron zwiększa ryzyko raka prostaty, testosteron w tabletkach powoduje raka żołądka, ale jeśli nie będziesz brał testosteronu, pewnie zachorujesz na raka piersi. Tak źle i tak niedobrze. Dla mnie optymalna dawka to 1 zastrzyk na dwa tygodnie, jak biorę obecnie. Nie jestem umięśniony i silny jak prawdziwy mężczyzna, ale wzwody mam często i da się przeżyć.

Jeśli chodzi o testosteron i jego wpływ na raka prostaty, to wg. mej wiedzy, największy wpływ ma jego podniesiony stan, a my raczej dążymy żeby mieć go w normie.
Druga sprawa, nie pisz, że nie jesteś prawdziwym mężczyzną, bo nim jak najbardziej jesteś. Tak samo jak ja. Wycieli nam oba jądra, ale jaja mamy nadal. Zdrówka.
PiotrekzŁodzi
 
Posty: 139
Rejestracja: 26 Gru 2023, 18:28

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez miszcz » 21 Sty 2024, 11:29

Ja biorę Testosteronum Prolongatum. Gdyby koksy brały tak często teścia, to skutki uboczne wyszłyby bardzo szybko, a wtedy droga do udaru i zawału bardzo krótka.
miszcz
 
Posty: 757
Rejestracja: 17 Kwi 2015, 20:37

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez Viss » 12 Mar 2024, 08:33

Stosowałem 3 miesiące testavan czyli testosteron w żelu.Efekty mierne o ile testosteron wolny z poniżej normy około 8 skoczył na 13 czyli trochę wyżej w skali 9-32 o tyle testosteron całkowity z 412 na 428 w skali 142-923.Dostałem omnadren 250.1amp od 2-4 tyg.Dodatkowo za 3 miesiące kontrola i jak poprzednio morfologia+d dimery i pakiet hormonalny.Z tym że okres półtrwania testosteronu to jakoś chyba 14 dni.Nie lepiej robić iniekcję co tydzień mniejszą dawką i utrzymywać stałe stężenie niż robić taki skok hormonów raz maksymalnie skoczy i zejdzie do zera?Nie wiem czemu androlog mi tak nie powiedział.Chyba warto będzie z nim się skontaktować.
Viss
 
Posty: 57
Rejestracja: 29 Mar 2023, 10:01

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez PiotrekzŁodzi » 12 Mar 2024, 09:47

Też póki co biorę Omnadren i z każdym zastrzykiem jest co raz lepiej, ale tak 7-8 dni po iniekcji odczuwam, jakby poziom zaczął spadać.
Ale, ja jestem dopiero po 3 zastrzyku, robię je co 14 dni, następny w przyszły poniedziałek, potem jeszcze jeden, w międzyczasie morfologia i wizyta u pani androlog.
Żeli nie testowałem, wszędzie piszą, że się nie sprawdza, a z zastrzykami z omki nie mam problemów :)
PiotrekzŁodzi
 
Posty: 139
Rejestracja: 26 Gru 2023, 18:28

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez Viss » 23 Mar 2024, 19:00

Poczytałem dużo, pisałem na pewnym forum i z odpowiedzi od osób które mają w tym duże doświadczenie to to jak rozpisał mi to androlog to po prostu zlewająco trochę.Na ten moment podzieliłem dawkę omnadrenu na 0.5ml co 6 dni i będę szukał lekarza lub osoby znającej się na temacie która ogarnie to prawidłowo.Androlog nie zlecił mi badania estrogenu którego poziom jest ważny przy htz i nie wspomniał mi o innych ważnych aspektach i substancjach przy htz.
Viss
 
Posty: 57
Rejestracja: 29 Mar 2023, 10:01

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez Michalest » 24 Mar 2024, 07:55

A nie piszą nic o testosteronie prologantum? Ja stosuje co 10 dni bo miałem parametry przy górnych granicach przy 7 dniach,teraz jest ok. Co to za forum ?
Michalest
 
Posty: 41
Rejestracja: 04 Wrz 2023, 20:23

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez Viss » 24 Mar 2024, 09:42

Sfd.pl czyli sportowe forum dyskusyjne. Też znajdziesz informacje lub możesz sam napisać post. Szukaj w dziale doping.
Viss
 
Posty: 57
Rejestracja: 29 Mar 2023, 10:01

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez Michalest » 24 Mar 2024, 14:59

Taaak tylkonwez pod uwagę że akurat na tym forum to często wypowiadają się ludzie którzy są na bombie i sami sobie cykle układają. A tu chodzi o działanie lecznicze.
Michalest
 
Posty: 41
Rejestracja: 04 Wrz 2023, 20:23

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez Viss » 24 Mar 2024, 19:59

Tylko takie osoby mają duże doświadczenie w praktyce i wszystkiego pilnują a nie jak większość lekarzy którzy jadą jednym schematem nie uwzględniając wszystkiego.
Viss
 
Posty: 57
Rejestracja: 29 Mar 2023, 10:01

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez vader777 » 26 Mar 2024, 11:30

Trzeba przyznać że mamy opcję na ,dilerkę" chociaż tyle pożytku z tego wszystkiego :lol:
vader777
 
Posty: 102
Rejestracja: 07 Mar 2023, 12:38

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości