Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez miszcz » 11 Sty 2024, 10:57

Po pierwszej miesiąc, później co 3 miesiące, obecnie chodzę do endokrynologa raz w roku, morfologię robię u POZ i onkologa, więc wychodzi co półtora miesiąca. PSA co pół roku.
miszcz
 
Posty: 757
Rejestracja: 17 Kwi 2015, 20:37

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez Michalest » 11 Sty 2024, 11:00

A mi androlog kazał zrobić pierwsze dopiero po 9-10 zastrzyku bo powiedział że wcześniej i tak nie będzie efektu stosowania tego testosteronu. Co o tym myślisz ? I mi kazała robić w 2 dzień po zastrzyku, jak Ty miałeś podpowiesz cos ?
Michalest
 
Posty: 41
Rejestracja: 04 Wrz 2023, 20:23

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez miszcz » 11 Sty 2024, 11:26

Ja miałem 12 dni po zastrzyku, kiedy poziom testosteronu jest najniższy. Nie wiem, które postępowanie jest prawidłowe. Co do moich lekarzy, nie mam do nich zaufania, ale do lepszych na NFZ musiałbym czekać ze 2 lata.
miszcz
 
Posty: 757
Rejestracja: 17 Kwi 2015, 20:37

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez Michalest » 11 Sty 2024, 11:39

No ja byłem prywatnie ale tak naprawdę lekarz zapisał mi teścia na podstawie tylko badania poziomu testosteronu… dlatego się sam zastanawiam. Jako lekarz ma dobre opinie w okolicy ale wiesz jak to jest lepiej też zapytać kogoś kto to przeszedł. A Ty jesteś tu niemal jak weteran
Michalest
 
Posty: 41
Rejestracja: 04 Wrz 2023, 20:23

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez miszcz » 11 Sty 2024, 12:21

Na teście jestem dopiero dwa lata. Mnie też zapisała testosteron tylko na podstawie badania poziomu testosteronu. Ogólnie podejście większości lekarzy wykańcza mnie nerwowo.
miszcz
 
Posty: 757
Rejestracja: 17 Kwi 2015, 20:37

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez vader777 » 19 Sty 2024, 14:01

Skontaktowałem się wczoraj z moim endokrynologiem,zalecił mi bym brał co 3tyg.zamiast co 4tyg.
Boję się że to za często,bo skutki uboczne brania ,,teścia" też są.
Ja po braniu od 3 miesięcy,miałem od ostatniego shoota(po 3 tyg) 145pozion teścia gdzie minimum jest 240.
vader777
 
Posty: 102
Rejestracja: 07 Mar 2023, 12:38

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez Michalest » 20 Sty 2024, 15:59

Vader a jakie masz skutki uboczne że mówisz co 3 tyg za często ? Bo ja mam krótkiego teścia raz w tygodni zapisane i też się zastanawiałem czy to jest ok .
Michalest
 
Posty: 41
Rejestracja: 04 Wrz 2023, 20:23

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez vader777 » 21 Sty 2024, 02:09

Zwiększa ryzyko raka wątroby itp.
vader777
 
Posty: 102
Rejestracja: 07 Mar 2023, 12:38

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez miszcz » 21 Sty 2024, 10:29

Niby testosteron zwiększa ryzyko raka prostaty, testosteron w tabletkach powoduje raka żołądka, ale jeśli nie będziesz brał testosteronu, pewnie zachorujesz na raka piersi. Tak źle i tak niedobrze. Dla mnie optymalna dawka to 1 zastrzyk na dwa tygodnie, jak biorę obecnie. Nie jestem umięśniony i silny jak prawdziwy mężczyzna, ale wzwody mam często i da się przeżyć.
miszcz
 
Posty: 757
Rejestracja: 17 Kwi 2015, 20:37

Re: Pytanie jak czujecie się po podaniu testosteronu?

Postprzez Michalest » 21 Sty 2024, 10:51

A wy też obaj jesteście na propionacie ? W zasadzie ciężko żebyś był umięśniony miszcz bo nawet dawka jedna w tygodniu dla sterydów jest mała. Oni biorą dlugiego teścia często omnadren i ładują to co kilka dni wiadomo plus inne wynalazki. A propionat jak już biorą to strzał wchodzi co 2 dzień.
Michalest
 
Posty: 41
Rejestracja: 04 Wrz 2023, 20:23

PoprzedniaNastępna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron