Mateusz, 30 lat, Śląsk, Nasieniak pT1b

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Mateusz, 30 lat, Śląsk, Nasieniak pT1b

Postprzez adamus09 » 09 Kwi 2024, 22:22

Mbatti3 napisał(a):
miszcz napisał(a):Twój przypadek jest taki sam, jak kilka innych na forum. Nie zapomnij zaktualizować wątku choćby raz na rok. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.


Tak wiem, będę wszystko aktualizował - mam nadzieję, że poprawię statystyki nasieniaków pT1b bez wznowy na forum, bo patrząc tutaj, to mogę sądzić, że wznowa jest murowana, a dr Sarosiek i publikacje naukowe twierdzą co innego.


To wynika z tego, że jak jest dobrze to się milczy a jak problemy to szuka się i pisze :roll: :lol:
adamus09
 
Posty: 99
Rejestracja: 12 Lis 2022, 18:03

Re: Mateusz, 30 lat, Śląsk, Nasieniak pT1b

Postprzez PiotrekzŁodzi » 10 Kwi 2024, 09:23

Bo tak niestety jest, tutaj zazwyczaj wracają ci, którzy niestety zmagają się ze wznową i/lub innymi problemami.
Stąd, nie ma co budować statystyk na danych z naszego forum :-)
PiotrekzŁodzi
 
Posty: 152
Rejestracja: 26 Gru 2023, 18:28

Re: Mateusz, 30 lat, Śląsk, Nasieniak pT1b

Postprzez vader777 » 10 Kwi 2024, 13:24

A mi tu dobrze i wracam co jakiś czas :) ,forum jest kopalnią wiedzy na temat RJ,czegoś takiego kilkanaście lat temu ludzie nie mieli,dlatego często umierali.
vader777
 
Posty: 110
Rejestracja: 07 Mar 2023, 12:38

Re: Mateusz, 30 lat, Śląsk, Nasieniak pT1b

Postprzez Mbatti3 » 10 Kwi 2024, 20:50

Ja gdyby nie to forum, to na pewno bym wszystkiego tak szybko i sprawnie nie ogarnął, także wiedza i użytkownicy tutaj są bardzo pomocni :)
Jedyna rzecz była taka, że właśnie czytając forum, to ja byłem już pogodzony z chemioterapią, przynajmniej adjuwantową, a po rozmowach z lekarzami i przeczytaniu trochę literatury zweryfikowałem swoje podejście i zdecydowałem się na obserwację :D
Pewnie to racja, że większość osób wraca, jak robi się źle, ale ja sobie powiedziałem że będę wracał nawet jak będzie dobrze.
Mbatti3
 
Posty: 10
Rejestracja: 20 Sty 2024, 15:24

Re: Mateusz, 30 lat, Śląsk, Nasieniak pT1b

Postprzez vader777 » 11 Kwi 2024, 08:16

Zawsze dobrze mieć jakieś opcje i wiedzieć co po kolei,doktorzy to także ludzie mogą mieć rację lub nie.
vader777
 
Posty: 110
Rejestracja: 07 Mar 2023, 12:38

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości