Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez troll » 24 Gru 2012, 03:10

Witaj,

Wszelkie koszty związane z działalnością Forum pokrywa jego założyciel i właściciel. Wszelkie wpłaty są dobrowolne i zawsze takie będą, pomoc udzielana na Forum nie zależy od jakiejkolwiek wpłaty. Natomiast niezmiernie pomocna jest każda wpłata, tego faktu nie ukrywamy - każda złotówka pozwala pokryć koszty utrzymania Forum - serwera, domeny, webmastera, reklam, pozycjonowania itd. Wartość każdego przelewu jest kompromisem pomiędzy tym, na co każdego stać a tym, co każdy chciałby dać. Jeden użytkownik ma ogromny dług wdzięczności, jest obecny na Forum ale nie może wspomóc nas finansowo, ktoś inny ma możliwość wsparcia finansowego i także jest obecny na Forum - każdy z tych użytkowników jest traktowany jednakowo i każdy jest tak samo dla nas wyjątkowy! Być może w przyszłym roku powstanie stowarzyszenie lub fundacja, jest to uzależnione od chęci i przede wszystkim merytorycznej dyskusji, czy taka forma prawna Forum będzie wartościowa. Od początku działalności wszelkie wpłaty przeznaczane są na bieżącą działalność Forum.

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez Laili » 24 Gru 2012, 13:02

OK, to wspomagamy :D
bo dług wdzięczności jest olbrzymi
Serdecznie pozdrawiam
Laili
Przyjaciel Forum
 
Posty: 320
Rejestracja: 04 Gru 2012, 02:14

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez troll » 24 Gru 2012, 13:38

Witaj,

A ja imieniu całej naszej Społeczności serdecznie dziękuję :)

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez gabrysia1 » 06 Sty 2013, 18:50

MY TEŻ SIĘ DOŁĄCZAMY CHOĆ ŻADNE PIENIĄDZE NIE SĄ W STANIE ODDAĆ POMOCY NIESIONEJ TU NA FORUM, DZIĘKI ŻE JESTEŚCIE
gabrysia1
 
Posty: 61
Rejestracja: 29 Mar 2012, 19:38

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez Adrian1975 » 09 Sty 2013, 23:03

Nie wiem jak się na to zapatrujecie...
Można się dogadać z różnymi firmami w ramach tzw. partnerstwa w ramach którego za zamieszczenie ich banera reklamowego można od tej firmy z tytułu statystyk oglądalności strony, czy też pozyskania Klienta dodatkowy "grosik" zarobić na rzecz rjforum.pl.

oczywiście pod warunkiem, że akceptujecie wyskakującą jakąś reklamę instytucji, czy też określonego produktu
tak tylko podpowiadam
Adrian
Adrian
seminoma testis PT1, 4BEP w DCO, obecnie pod kontrolą w Krotoszynie
Awatar użytkownika
Adrian1975
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1009
Rejestracja: 01 Paź 2012, 19:00
Miejscowość: Trzebnica,DLN

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez gabrysia1 » 26 Sty 2013, 22:02

skoro zbliża się kolejny okres rozliczenia się z fiskusem, a forum jak na razie nie może zbierać funduszy w ramach 1% to może przekażemy ten procent na fundacje które współpracują z forum? Jeżeli macie dane tych fundacji, nr KRS itd. to podzielcie sie nimi na stronie - może choć w ten sposób komuś pomożemy i oczywiście czekamy na możliwość bezpośredniego wsparcia forum już jako fundacji :D
co o tym myślicie????
gabrysia1
 
Posty: 61
Rejestracja: 29 Mar 2012, 19:38

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez m9nika » 01 Lut 2013, 10:38

Gabryś może przekaż 1% na hospicjum w twoim mieście. My młodzi nawet nie wyobrażamy sobie jak bardzo takie hospicja potrzebują wsparcia finansowego.
Zabrałeś mi tatę [*], męża ci nie oddam!
"Ty sam jesteś dla siebie największym zadaniem i twoim obowiązkiem jest dołożyć wszystkich sił, by wykonać je jak najlepiej."
Awatar użytkownika
m9nika
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1603
Rejestracja: 17 Lut 2012, 20:07

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez Adrian1975 » 26 Lut 2013, 00:01

melduję posłusznie iż co nieco od siebie dałem,
obiecuję robić to w miarę systematycznie, jesteście potrzebni nam i innym, nowym chłopakom, którym pomoc i wiedza będzie potrzebna.

Adrian
Adrian
seminoma testis PT1, 4BEP w DCO, obecnie pod kontrolą w Krotoszynie
Awatar użytkownika
Adrian1975
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1009
Rejestracja: 01 Paź 2012, 19:00
Miejscowość: Trzebnica,DLN

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez matheos33 » 05 Mar 2013, 21:24

Niektóre portale, które zbierają kasę na swoją działalność mają z boku info o tym. np: Romek z Łodzi - 100zł albo do opłacenia domeny 300zł zebrane już 234zł. Może taka info pomoże i zmobilizuje darczyńców??

Ja dziękuje za cenne wiadomości i ludzkie relacje. Wsparłem dziś.

ps. Od lipca markery w normie ;)
matheos33
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 Lip 2012, 12:51

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez Laili » 14 Mar 2013, 10:56

Forma rjforum w takiej postaci jak jest, bez reklam i innych wskazań, co kto i ile, jest bardzo na miejscu. Ma ona służyć przede wszystkim tym, którzy zostali zaatakowani przez rj, a nie wszyscy są majętni i nie powinni się czuć przez to gorzej. Powaga forum i jego bezinteresowność ma swoje przełożenie na wiarygodność. Przeglądałam wiele stron i ta wydaje mi się najlepsza ze wszystkich przez brak reklam i innych denerwujących "wyskakiwaczy" czy bardzo zemocjonowanych myśli. Tym którym forum pomogło przejść przez rj są z nim związani emocjonalnie i w miarę możliwości powinni czuć się zobowiązani do udzielenia wsparcia finansowego jeśli mogą sobie na to pozwolić lub poprzez udzielanie się na forum. Piękna idea w realizacji :!:
Ale zachęcam do utworzenia stowarzyszenia jak się dzieło rozrośnie.

Pozdrowienia dla wyleczonych :D i pomyślności dla pozostałych, nie jesteście sami :!:
Serdecznie pozdrawiam
Laili
Przyjaciel Forum
 
Posty: 320
Rejestracja: 04 Gru 2012, 02:14

PoprzedniaNastępna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości