Mój przypadek

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Mój przypadek

Postprzez Krolewsky » 16 Lis 2022, 20:49

Ustaliliśmy fakty - Twój testosteron jest bardzo dobry.

Wygląda na to że wziąłeś listę skutków niedoboru testosteronu i je dopasowałeś do siebie. Ale to nie od testosteronu.

Wraz z wiekiem cieżej o wyniki sportowe a ich brak przyspisujesz testosteronowi. Brzmi jak niezaspokojony perfekcjonizm. Też tak mam. Czasem się czuję gorszy, jakbym nic nie osiągnał, pomimo że to nieprawda. Wraz z wiekiem też są myśli o bezsensowności wszystkiego. To psychika, nie testosteron.

Zadaj sobie pytanie czy jak zrobisz formę na siłowni to czy na prawde warto, czy ten wysiłek jest warty zachodu, czy może idealizujesz sobie że jak zrobisz "Formę" to całe życie się odmieni... Stawiam orzechy przeciw dolarom że niewiele się odmieni, ale jeśli masz być zadowolony z siebie to... możesz piłować temat.

Ja na sobie sprawdząłem SARMy, ciało się ewidentnie poprawiło. Ale blokuje testosteron. Potem deprecha kilka tygodni i utrata czesciowa efektów. Nie namawiam. Zrobisz pare kilo, potem musisz odblokowywać, bedzie słabo psychicznie, a imperatorem świata któemu laski pchają się do łóżka nie zostaniesz, to tylko urojenia ;-))))
Krolewsky
 
Posty: 342
Rejestracja: 13 Sie 2017, 11:42
Miejscowość: Wrocław

Re: Mój przypadek

Postprzez 21tehace21 » 15 Sie 2023, 14:15

Witam, po wizytach u lekarzy sprawę z testosteronem sobie odpuściłem na jakiś czas, ale mam teraz nowy problem otóż od kilku tygodni zaczął mnie boleć kręgosłup piersiowy w nocy, po wstaniu z łóżka po chwili przechodzi, i jest tak noc w noc, nie mam innych objawów tylko ten ból w nocy, na początku myślałem że to efekt tego że pracowałem w Holandii na szklarni cały dzień w pozycji stojącej z wyciągniętymi rękami do przodu i spałem na miękkim materacu, w tą niedzielę wróciłem do Polski i myślałem że mi przejdzie jak sobie odpocznę i będę spał na swoim łóżku ale tak się nie stało, i pytanie mam czy są jakieś inne choroby które powodują nocny ból kręgosłupa czy zawsze oznacza to przerzuty ?
21tehace21
 
Posty: 110
Rejestracja: 12 Lis 2012, 16:12

Re: Mój przypadek

Postprzez Kevin1301 » 15 Sie 2023, 18:15

Bóle pleców to najczęstsze miejsce bólów w ciele człowieka, przyczyn może być setki. Jeśli jesteś tyle lat po leczenie to raczej nic związanego z nowotworem ryzyko jest bardzo bardzo małe, tym bardziej jeśli regularnie się badasz. Ja bym obstawiał coś z zwyrodnieniem kręgosłupa.

Pytanie z innej beczki. Leczenie zakończyłeś ponad 10 lat temu od tego czasu w dalszym ciągu wszystko ok i badania czyste ? Bo ja nie dawno skończyłem leczenie i ciekawi mnie jak sytuacji u członków którzy ponad 10 lat temu chorowali

Pozdrawiam i dużo zdrówka
Kevin1301
 
Posty: 113
Rejestracja: 03 Kwi 2023, 07:45

Re: Mój przypadek

Postprzez Krolewsky » 21 Sie 2023, 09:04

przespij się bez poduszki kilka nocy
preawdopodobnie zaczynaja sie jakies z kregosłupem tak pospolite u ludzi, a u Ciebie moze to sie uaktywniać gdy przyjmujesz jakies pozycje lezace. Zmień je.
Krolewsky
 
Posty: 342
Rejestracja: 13 Sie 2017, 11:42
Miejscowość: Wrocław

Re: Mój przypadek

Postprzez 21tehace21 » 02 Lut 2024, 14:25

Witam, czy beta HCG 0.54 świadczy o nawrocie ?
21tehace21
 
Posty: 110
Rejestracja: 12 Lis 2012, 16:12

Re: Mój przypadek

Postprzez PiotrekzŁodzi » 02 Lut 2024, 16:40

Raczej nie, ale jaki miałeś zakres? Było to w normie dla przeprowadzonego badania?
PiotrekzŁodzi
 
Posty: 139
Rejestracja: 26 Gru 2023, 18:28

Re: Mój przypadek

Postprzez 21tehace21 » 02 Lut 2024, 17:11

Zakres jest od 0 do 1.1 a zawsze norma była od 0-2 i wtedy zawsze miałem wynik <0.100 to samo laboratorium, zmienili normę, w każdym bądź razie leżę i aż mi się słabo zrobiło
21tehace21
 
Posty: 110
Rejestracja: 12 Lis 2012, 16:12

Re: Mój przypadek

Postprzez PiotrekzŁodzi » 02 Lut 2024, 17:15

Myślę, że jak jest w normie to jest w normie i nie ma co panikować.
Powtórz badanie za tydzień, ale moim zdaniem nie masz powodów do paniki.
PiotrekzŁodzi
 
Posty: 139
Rejestracja: 26 Gru 2023, 18:28

Re: Mój przypadek

Postprzez miszcz » 02 Lut 2024, 19:22

Na razie nic nie oznacza. Powtórz badanie za tydzień-dwa. Zobaczymy, czy będzie rosnąć. Dopóki jest w normie, nie ma sprawy. Ja też miałem podobne wahania.
miszcz
 
Posty: 757
Rejestracja: 17 Kwi 2015, 20:37

Re: Mój przypadek

Postprzez 21tehace21 » 02 Lut 2024, 20:07

Właśnie za tydzień mam jechać za granicę do pracy... I nie wiem teraz co robić, ogólnie jak zobaczyłem ten wynik to się załamałem
21tehace21
 
Posty: 110
Rejestracja: 12 Lis 2012, 16:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości