Mój przypadek

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Mój przypadek

Postprzez 21tehace21 » 07 Lis 2018, 19:41

Witam, nie było mnie tu prawie rok, u mnie narazie jest raczej ok, markery w normie itp. Mam takie pytanie, caly czas cwicze na silowni, ale zauwazylem ze mam slabe przyrosty przez rok przytylem ok 5kg co prawda nie zawsze trzymalem aie diety i nieraz zabalowalem ale liczylem na wiecej, postanowilem ze zbadam sobie testosteron poniewaz nigdy go nie badalem a wyczytalem ze dosc sporo osob ma z tym problem po rj.
Wyszlo cos takiego:
Testosteron calkowity 7,83 ng/ml norma 3-10.6
Testosteron wolny 25,07 pg/ml norma 1-28,28
Niby ok ale znalazlem jeszcze cos takiego
"
stężenie całkowitego testosteronu w surowicy (TT) <8 mmol/L (2,31 ng/mL) lub wolnego testosteronu (FT) <180 pmol/L (52 pg/mL) wymaga leczenia zastępczego testosteronem bez względu na istnienie lub nieistnienie klinicznych objawów hipogonadyzmu"
Moglby mi ktos to wyjasnic
21tehace21

Re: Mój przypadek

Postprzez Krolewsky » 14 Lis 2018, 15:44

Czyli oba są w normie jak dobrze widzę? Jełśli tak to o żadnej terapii ze strony lekarza nie ma mowy.
Krolewsky

Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości