odczytanie wyniku histopatologicznego

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: odczytanie wyniku histopatologicznego

Postprzez troll » 09 Mar 2014, 16:55

Witaj,

Gratuluję przetrwania trudnej chemioterapii i dobrych wyników! :) Jak ma się sprawa z ostatnimi zmianami rozpoznanymi w scyntygrafii? Jaki plan kontroli? Wciąż będziesz pod opieką specjalistów z CO-I?

Pozdrawiam serdecznie!
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: odczytanie wyniku histopatologicznego

Postprzez kasmos » 10 Mar 2014, 23:02

Także "cichaczem" dopinguję i trzymam kciuki i czekam na każdą dobrą wiadomość ... nie wolno tracić nawet na chwili nadziei.
Przesyłam garść dobrych myśli ...
kasmos
kasmos
 
Posty: 21
Rejestracja: 09 Lut 2014, 16:39

Re: odczytanie wyniku histopatologicznego

Postprzez caius » 13 Mar 2014, 19:18

No chemia była trudna, ale co nie zabije to wzmocni. Wyszedłem tak dobrze, że nie miałem czasu na zastanawianie się nad chorobą, bo ciągnąłem 2 etaty i uczelnie w tym czasie, a od jesieni mam trzeci etat i uczelnie. Ciężka praca potrafi pomóc. Zmiany są oczywiście, ale nie zmienia się ich wielkość. Nie wiem co wykazała z 10 marca tomografia, bo nie mam czasu jej odebrać, ale myśle że jest ok. Na razie jeźdzę do CO-I co 3-4 miesiące, a potem sie zobaczy. Nie mam zamiaru zmieniać ośrodka, to bylaby głupota z mojej strony.
pozdrawiam
PS Dziękuje za wsparcie
caius
 
Posty: 26
Rejestracja: 03 Lut 2013, 11:41

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości