Moja historia itp itd

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Moja historia itp itd

Postprzez niesymetryczny » 24 Gru 2015, 22:19

Z okazji świąt wszystkiego naj naj naj wszystkim forumowiczom i nie tylko :)
Wczoraj minęło mi już dwa lata od "zerwania" z chemią :P . Kontrole ok, śledziona się pomniejszyła sama, ciśnienie uregulowało się same chicaz miałem już tabletki w ręku :P kontrola ciśnieniomierzem jak najbardziej się opłacała.

Życzę wszystkim jeszcze raz dużo zdrowia i wytrwania :)
niesymetryczny
 
Posty: 43
Rejestracja: 07 Lis 2013, 18:42

Re: Moja historia itp itd

Postprzez niesymetryczny » 09 Sty 2019, 20:12

SIemandero ;)
Minęło 5 lat a ja wciąż żyje :P
I mam się dobrze, kontrole nic nie wykazują :) , teraz dostałem na markery, usg moszny i tomograf.
Co ile i jakie teraz powinienem mieć kontrole ? W sumie do tej pory miałem raz w roku tomograf na zmianę z usg brzucha i moszny, do tego markery i wynik krwi.
niesymetryczny
 
Posty: 43
Rejestracja: 07 Lis 2013, 18:42

Re: Moja historia itp itd

Postprzez QbsonTheKing » 09 Sty 2019, 23:56

No siema !
Niestety nie odpowiem na Twoje pytania bo się nie znam, ale cieszę się, że jest wszystko dobrze ;) Pozdrawiam!
QbsonTheKing
 
Posty: 23
Rejestracja: 14 Mar 2018, 02:12
Miejscowość: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości