PAKIET ONKOLOGICZNY ZABÓJCĄ CHORYCH NA RAKA JĄDRA!

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: PAKIET ONKOLOGICZNY ZABÓJCĄ CHORYCH NA RAKA JĄDRA!

Postprzez dar122333 » 26 Sty 2015, 21:31

12 pkt, 120 zł (?) totalne minimum na USG i markery. Jeśli trafi się na oddział chirurgii to raczej mało prawdopodobne, żeby zrobili od razu TK.
W ubiegłym tygodniu byłem w swojej przychodni na zastrzyk i zagadałem do Pani pielęgniarki jak sobie radzą z pakietem. Nikt nic nie wie :) doszły im tylko w systemie nowe procedury jakie mogą zlecać ale nic więcej. Lekarz a zarazem właściciel przychodni jeździ dopiero na szkolenia dotyczące nowych procedur.
dar122333
 
Posty: 139
Rejestracja: 06 Kwi 2011, 17:18

Re: PAKIET ONKOLOGICZNY ZABÓJCĄ CHORYCH NA RAKA JĄDRA!

Postprzez mario » 30 Sty 2015, 21:19

Wiecie co cyrk na kółkach, jednym słowem. To co się dzieje w Polsce to działania w oparach absurdu. Ktoś kto to wszystko wymyślał z rana zawsze chyba coś bierze, bo żyje w innej rzeczywistości, może by się podzielił, żebyśmy i my do tej rzeczywistości dołączyliśmy, bo inaczej strach się bać
"Wszelką troskę swoją złóżcie na niego, gdyż On ma o was staranie,"
Awatar użytkownika
mario
 
Posty: 36
Rejestracja: 03 Lip 2011, 13:51

Re: PAKIET ONKOLOGICZNY ZABÓJCĄ CHORYCH NA RAKA JĄDRA!

Postprzez Watcher » 28 Wrz 2015, 21:44

Czy ktoś po tym czasie ma wiedzę jak to wszystko się sprawdziło?

Pytam o maksymalnie obiektywną opinię, bez emocjonalnych narzekań, bo te mam nadzieje po tym czasie już ostygły :)
Watcher
 
Posty: 92
Rejestracja: 09 Lut 2011, 19:21

Re: PAKIET ONKOLOGICZNY ZABÓJCĄ CHORYCH NA RAKA JĄDRA!

Postprzez fuckRak » 15 Mar 2016, 15:38

Dopiero teraz zauważyłem to pytanie,
napisze moje wnioski i chętnie usłyszę jak to u innych wyglądało:

ja miałem wystawiona kartę na początku 2015 czyli jak weszło w życie.
Bylem pacjentem leczonym przed 2014 r. wiec w moim przypadku onkolog wystawiał kartę.

zalety:
- termin do lekarza - skrócony o 2 miesiące (testowalem probujac sie rejestrowac bez karty, a pozniej pokazalem karte)
- jak z badaniami - akurat w moim przypadku zawsze standardowo bylo bardzo szybko wiec tutaj nie korzystalem.

wady:
- lekarz narzekał na liczbę wymagających papierów do uzupełnienia i wolno działający system - ok. 15 minut wystawiał mi tę kartę.
w tym czasie mógł spokojnie odbyć jedna wizytę.
- w moim przypadku nie widzialem, nie wyznaczono zadnego kordynatora ktory wedle idei mialby mi przypominac o badaniach itd.

Tyle w sumie moge sie wypowiedziec.
fuckRak
 
Posty: 140
Rejestracja: 01 Paź 2014, 20:09
Miejscowość: Poznan

Re: PAKIET ONKOLOGICZNY ZABÓJCĄ CHORYCH NA RAKA JĄDRA!

Postprzez Daniel78 » 26 Kwi 2016, 12:45

Mi się wydaje iż potrzeba czasu żeby to wszystko zaczęło poprawnie działać (mam taką nadzieję)
Awatar użytkownika
Daniel78
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 Kwi 2016, 12:37
Miejscowość: Gdynia

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Piotrek30 oraz 23 gości