Moj przypadek 4x bep 2x ep 3x tip

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Moj przypadek 4x bep 2x ep 3x tip

Postprzez pavel » 19 Paź 2017, 16:14

Dzięki wszystkim za miłe słowa, no tak dobrze że człowiek nie mam więcej kończyn :D po wymianie ramion będę wart około 80 tysięcy :)
Życzę Wam wszystkim wytrwałości, człowiek potrafi naprawdę dużo wytrzymać.
4xBEP, 2xEP, 4xTIP, torakotomia, RPLND, Endoprotezoplastyka stawów biodrowych.
Awatar użytkownika
pavel
 
Posty: 194
Rejestracja: 07 Mar 2014, 14:55

Re: Moj przypadek 4x bep 2x ep 3x tip

Postprzez pavel » 14 Cze 2018, 12:51

Witam, po dość długiej przerwie, u mnie wszystko dobrze w kierunku braku nawrotów, byłem na wizycie kontrolnej, brak nowych zmian, wszystkie wyniki, markery w normie, lecz ujawniło się coś nowego, musiałem zostać w szpitalu kilka dni, na cito miałem rezonans głowy, z podejrzeniem właśnie przerzutów, w skrócie brak władania lewa ręka, noga, podejrzewany atak padaczkowy (trwający około 20 sekund, nic nie pamiętam z tego) w rezonansie podejrzewana malformacja naczyniowa , neurochirurg na sorze potwierdził, że te napady to od tej malformacjii, mam lek przeciwdrgawkowy, w piątek wizyta u neurologa, w sprawie konsultacji, chociaż lekarz już na sorze przedstawił 3 drogi leczenia tego, ale lepiej skonsultować u kilku lekarzy, no więc takie oto ciekawostki u mnie... dam znać jutro lub w sobotę co dalej, a i jest to wrodzona malformacja, po prostu u jednych się ujawnia u innych nie, możliwe że to krwawienie spowodowane jest chemioterapią, neurochirurg tego nie wykluczył.
Co do moderacji, nie wiem czy kontynuować tu mój temat, bo jednak schodzi on trochę na neurologię :) Pozdrawiam
4xBEP, 2xEP, 4xTIP, torakotomia, RPLND, Endoprotezoplastyka stawów biodrowych.
Awatar użytkownika
pavel
 
Posty: 194
Rejestracja: 07 Mar 2014, 14:55

Re: Moj przypadek 4x bep 2x ep 3x tip

Postprzez romi » 14 Cze 2018, 13:53

Witam
Bardzo dobre wiadomości. Sporo przeszedłeś, ale warto było i niech tak zostanie.
Kontynuuj swój wątek dalej, bo to w dalszym ciągu opis Twojego przypadku. To mogą być dla innego pacjenta ważne informacje.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: Moj przypadek 4x bep 2x ep 3x tip

Postprzez pavel » 18 Cze 2018, 18:44

Witam, to znowu ja :) w zeszłym tygodniu byłem prywatnie u lekarza neurologa, w sprawie tego "ataku padaczki", (dostałem tabletki na stałe), aby to wykluczyć lub też potwierdzić otrzymałem dwa skierowania jedno na eeg, dowiadywałem się o czas oczekiwania, dzień wcześniej zadzwonić koszt 80 zł. w szpitalu, ok rozumiem. Dowiedziałem się że jeśli lekarz wystawi skierowanie z prywatnego gabinetu to nie mogę iść na nfz i za wszystko płacę, ale to ok w sumie zrozumiałe. Drugie skierowanie dostałem na angio-mr, dzwonię do szpitala, czas oczekiwania na nfz luty 2019 :D, prywatnie około miesiąc 720 zł. (to już te obiecane kolejki się zmniejszyły czy dopiero mają się zmniejszać, bo to dramat) To tak tylko informacyjnie, chciałem się podzielić moimi kolejnymi przygodami tym razem neurologicznymi. Pozdrawiam i życzę Wam i sobie wytrwałości w tym wszystkim.
4xBEP, 2xEP, 4xTIP, torakotomia, RPLND, Endoprotezoplastyka stawów biodrowych.
Awatar użytkownika
pavel
 
Posty: 194
Rejestracja: 07 Mar 2014, 14:55

Re: Moj przypadek 4x bep 2x ep 3x tip

Postprzez JurekO » 19 Cze 2018, 11:27

Ahoj Pavel,

To jest poprostu kurewstwo, za przeproszeniem. Po pierwsze, do systemu to moze zlecic ktokolwiew, nawet przy robieniu badania. Po druge, jaki system, take srodki. Ty teraz powinienenesz isc na pogotowie, nasciemniac co wszystko sie z toba nie dzieje, i powinni Cie polozyc i zrobic Ci wszystkie badania bez czekania, bo zadny lekarz, po tym co przeszdlesz Cie nie wypusci do domu i nie oleje temat bo w razie czego ma prokuratora na glowie ;) Naprawde podziwiam Twoja cierpliwosc i zycze powodzenia.

Pozdrowienia
J.
Awatar użytkownika
JurekO
Przyjaciel Forum
 
Posty: 287
Rejestracja: 16 Cze 2014, 13:38

Re: Moj przypadek 4x bep 2x ep 3x tip

Postprzez pavel » 19 Cze 2018, 15:30

Hej :) Witamy w Polsce :)
Powiem Ci że jest to pewien sposób na ominięcie kolejki, jako przypadek pilny, ale ja nie potrafię tak kłamać :/ chociaż chyba będzie trzeba się nauczyć...zobaczymy jak to się rozwinie dalej, będę Was informował, wytrwałości jak zawsze życzę
4xBEP, 2xEP, 4xTIP, torakotomia, RPLND, Endoprotezoplastyka stawów biodrowych.
Awatar użytkownika
pavel
 
Posty: 194
Rejestracja: 07 Mar 2014, 14:55

Re: Moj przypadek 4x bep 2x ep 3x tip

Postprzez troll » 22 Cze 2018, 19:28

Jurek, w 100% popieram. Jak nie drzwiami, to oknem, choć to mocno niepolityczne. Niestety w Polsce nie występuje troska o kogoś, tylko troska o własny tyłek, dlatego popieram pomysł pójścia na SOR i opowiedzenia o swoich objawach. Takie objawy, jak atak padaczkowy bez wywiadu jest wskazaniem do intensywnej diagnostyki OUN. I uważam, że taką diagnostykę powinieneś przejść. Dla swojego świętego spokoju a w drugiej kolejności dla ewentualnego leczenia.

Pozdrawiam,
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Moj przypadek 4x bep 2x ep 3x tip

Postprzez pavel » 11 Paź 2019, 13:51

Witam, po dość długiej przerwie, nic poważnego się nie działo, więc nie pisałem :)
W tomografach wszystko w porządku, lecz niepokoi mnie AFP, więc tak co jakiś czas sam sobie robię markery, widzę się z onkologiem co 8 tygodni, ze względu na port naczyniowy który trzeba płukać i tak:
11.02.2019 - AFP 5,7 (0,0-5,8)
02.09.2019 - AFP 8,4 (0,0-5,8)
oba wyniki zostały robione w jednym labo, zaś trzeci w miejscu zamieszkania i był wysyłany do szpitala oddalonego o 80km tj. 08.10.2019 - AFP 8,74 (0,0-5,80) dodam iż reszta markerów w normie, lekarz prowadząca mówiła aby się nie martwić (łatwo powiedzieć) w przyszłym tygodniu umawiam się na wizytę do urologa aby sprawdził sprawę, chodzę do niego od wykrycia 6lat temu, jakiś czas temu chyba ponad rok, wykrył wodniaka lecz oznajmił że nie trzeba go operować chyba że zacznie przeszkadzać i chyba podejmę się wycięcia chociaż nic mi nie dolega żadnego bólu. Nie mam pojęcia co mogę sam jeszcze zbadać jakieś wyniki ze swojej strony czy poczekać na badanie u urologa? Wznowy nie zakładam, drugie jądro się uaktywniło, skoro w tk nic nie ma?
Pozdrawiam i dzięki.
4xBEP, 2xEP, 4xTIP, torakotomia, RPLND, Endoprotezoplastyka stawów biodrowych.
Awatar użytkownika
pavel
 
Posty: 194
Rejestracja: 07 Mar 2014, 14:55

Re: Moj przypadek 4x bep 2x ep 3x tip

Postprzez FiveO » 12 Paź 2019, 17:03

Witaj.
Miło, że się odezwałeś jakiś czas temu zastanawiałem się co u Ciebie.
Jak tam z wynikami wątroby u Ciebie ?
Czy kontaktowałeś się z dr Sarosiekiem ?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
FiveO
 
Posty: 246
Rejestracja: 04 Maj 2011, 18:17
Miejscowość: Śląsk

Re: Moj przypadek 4x bep 2x ep 3x tip

Postprzez pavel » 12 Paź 2019, 18:11

Dzięki za odpowiedź :)
Nie robiłem wyników wątroby, nikt mnie nie poinformował jakie miałbym zrobić, ale poszukam i wybiorę się w przyszłym tygodniu, chyba że wiesz może jakie konkretne wyniki zrobić, nie kontaktowałem się z dr. Sarosiekiem, chcę wykluczyć najpierw kłopoty z drugim jądrem, lub potwierdzić w usg u urologa.
Pozdrawiam serdecznie.
4xBEP, 2xEP, 4xTIP, torakotomia, RPLND, Endoprotezoplastyka stawów biodrowych.
Awatar użytkownika
pavel
 
Posty: 194
Rejestracja: 07 Mar 2014, 14:55

PoprzedniaNastępna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości