Wznowa raka jądra po trzech latach od remisji

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Wznowa raka jądra po trzech latach od remisji

Postprzez sroczka » 28 Lip 2013, 09:42

Wasz przypadek napawa optymizmem " poczatkujacych " .
Samego zdrowia zyczymy
Iwona i Mariusz
sroczka
 
Posty: 68
Rejestracja: 22 Lip 2013, 18:54

Re: Wznowa raka jądra po trzech latach od remisji

Postprzez mada » 02 Sie 2013, 06:49

Jako świeża forumowiczka po przeczytaniu całej tej historii również życzę zdrowia:) Pozdrawiam Was cieplutko.
Awatar użytkownika
mada
 
Posty: 110
Rejestracja: 28 Lip 2013, 10:03
Miejscowość: Częstochowa

Re: Wznowa raka jądra po trzech latach od remisji

Postprzez alli1 » 20 Sty 2014, 02:22

Witam serdecznie Forumowiczów;
Forum się rozrasta, tak wielu nowych kolegów borykających się z problemem RJ. Chciałam się pochwalić, że stan mojego brata stabilny. Zmiany jak były tak są, ale obraz w TK stabilny. Tak jak już kiedyś napisałam - mam nadzieję, że tylko takie infomacje będę przekazywać. Życzę Wam wszystkim wytrwałości w walce i pokonania tej choroby. U nas była też ciężka, długa, z chwilami zwątpienia (zwłaszcza mojego brata), ale jak widać organizm braciszka jest silny.Na początku liczyłam miesiące od zakończenia leczenia, teraz odliczam kwartały, może teraz już zacznę liczyć lata.:)
Pozdrawiam,
Alli
alli1
 
Posty: 9
Rejestracja: 04 Lip 2013, 20:32

Re: Wznowa raka jądra po trzech latach od remisji

Postprzez poznaniak » 21 Sty 2014, 00:18

Super informacje,

oby tak już zawsze.

Pozdrawiam serdecznie :)
poznaniak
Przyjaciel Forum
 
Posty: 353
Rejestracja: 14 Cze 2011, 22:13

Re: Wznowa raka jądra po trzech latach od remisji

Postprzez troll » 21 Sty 2014, 00:55

Witaj,

Chciałam się pochwalić, że stan mojego brata stabilny. Zmiany jak były tak są, ale obraz w TK stabilny. Tak jak już kiedyś napisałam - mam nadzieję, że tylko takie infomacje będę przekazywać.


Przecież tak miało być :) Wszystkiego dobrego! Dzięki z świetne informacje!

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Wznowa raka jądra po trzech latach od remisji

Postprzez edal » 27 Sty 2014, 23:49

Droga Alli
Razem z bratem od dawna jesteście w naszych myślach - jesteśmy uradowani tak dobrymi wieściami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
U nas - u męża również zdrowie dopisuje - właśnie jesteśmy po USG kontrolnym ;) Trzymajcie się ciepło ;)
edal
Awatar użytkownika
edal
Przyjaciel Forum
 
Posty: 134
Rejestracja: 13 Maj 2011, 21:21

Re: Wznowa raka jądra po trzech latach od remisji

Postprzez alli1 » 11 Lip 2014, 00:29

Witam wszystkich serdecznie;
Tak dla pokrzepienia - u nas szczęśliwie wszystko po staremu. Braciszek po czerwcowej kontroli TK-obraz stabilny, uff i znowu ulga. Nie chcę wracać pamięcią do tego przez co przechodziliśmy, ile zniósł mój brat...Wierzę, że ten rozdział życia dawno zamknięty, na amen!. Teraz chyba będą rzadsze kontrole, kreatynina trochę kiepsko (ale tak było od początku, a właściwie od zakończenia leczenia), pielęgniarka pytała czy brat ma jedną nerkę:)).
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę dobrych wyników.
Alli
alli1
 
Posty: 9
Rejestracja: 04 Lip 2013, 20:32

Re: Wznowa raka jądra po trzech latach od remisji

Postprzez m9nika » 11 Lip 2014, 08:11

Witaj Alli
Bardzo się ciesze, nic się u Was nie zmieniło :) a, jeśli ma się coś zmieniać, to tylko na lepsze! i tego Wam dalej życzę! ;)
Pozdrawiam serdecznie
Zabrałeś mi tatę [*], męża ci nie oddam!
"Ty sam jesteś dla siebie największym zadaniem i twoim obowiązkiem jest dołożyć wszystkich sił, by wykonać je jak najlepiej."
Awatar użytkownika
m9nika
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1603
Rejestracja: 17 Lut 2012, 20:07

Re: Wznowa raka jądra po trzech latach od remisji

Postprzez poznaniak » 12 Lip 2014, 14:51

Cieszą dobre wieści przed wakacjami. Udanego wypoczynku! :)
poznaniak
Przyjaciel Forum
 
Posty: 353
Rejestracja: 14 Cze 2011, 22:13

Re: Wznowa raka jądra po trzech latach od remisji

Postprzez alli1 » 21 Paź 2017, 00:40

Witam serdecznie,
Wracam z wpisem po 5,5 roku stabilizacji choroby brata. Każdy kolejny rok remisji dawał nadzieję, że choroba już do nas nie wróci. Ale wróciła. Mój brat powraca do walki z kolejną wznową. AFP 148, powiększony węzeł w okolicy aortalno-bocznej (przez 5,5 roku zmiana, której wtedy nie można było usunąć, była bez dynamiki) i podejrzenie nacieku w okolicy mięśnia lędźwiowego. Brat już jest w trakcie chemioterapii, pod opieką dr Sarosieka, którego reakcja na nasz telefon była natychmiastowa. Doktorze dziękuję z całego serca. Walka będzie trudna, ale musimy znów to pokonać! Wygramy!
Pozdrawiam wszystkich walczących i wspierających w walce!
Alli
alli1
 
Posty: 9
Rejestracja: 04 Lip 2013, 20:32

PoprzedniaNastępna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości