AZOSPERMIA...I CO DALEJ?

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: AZOSPERMIA...I CO DALEJ?

Postprzez slodkijohn85 » 30 Kwi 2015, 21:31

wlasnie bardziej mi po drodze do dr Łukaszuka w invicta, androlog skierowal mnie do nieplodnosci w zwiazku z planowaniem powiekszenia rodziny..
slodkijohn85
 
Posty: 22
Rejestracja: 31 Lip 2014, 07:54

Re: AZOSPERMIA...I CO DALEJ?

Postprzez kornelia777 » 30 Kwi 2015, 21:43

No to pojedz do niego, zleci dodatkowo badania hormonalne, powtórz badanie nasienia, moim zdaniem w tej klinice maja bardzo dobre laboratorium i dokładnie wszystko ocenią. Chociaż na pierwsza wizytę warto zrobić chociaż fsh, lh i testosteron, powodzenia:)
kornelia777
 
Posty: 31
Rejestracja: 29 Paź 2014, 22:21

Re: AZOSPERMIA...I CO DALEJ?

Postprzez Zielik » 05 Maj 2015, 00:34

Mam pytanie z innej beczki. Dlaczego zdecydowałeś się na wlew karboplatyny?
Zielik
 
Posty: 30
Rejestracja: 19 Cze 2013, 01:13

Re: AZOSPERMIA...I CO DALEJ?

Postprzez slodkijohn85 » 07 Maj 2015, 07:41

Obecnie jestem zapisany do dra Łukaszuka mariusza z Gdanska ale nie wiem czy nie lepiej od razu uderzyc do Novum do dra Wolskiego bo odebralem wyniki hormonalne i dodatkowo FSH 26 (norma do 12) i testosteron na granicy normy wiec sytuacja jest juz naprawde beznadziejna z tego co udalo mi sie wyczytac. Nie weim czy wchozi wogole w gre u mnie jakies leczenie testosteronem a nasienie sie obnizyc juz nie moze bo bylo 0 plemnikow.
slodkijohn85
 
Posty: 22
Rejestracja: 31 Lip 2014, 07:54

Re: AZOSPERMIA...I CO DALEJ?

Postprzez kornelia777 » 07 Maj 2015, 20:05

Jak masz bliżej do gdańska to spróbuj najpierw tam, FSH podwyższone, ale jeszcze nie aż tak jakby mogło być, pewnie zlecą dodatkowe badania i suplementację, powodzenia:)
kornelia777
 
Posty: 31
Rejestracja: 29 Paź 2014, 22:21

Re: AZOSPERMIA...I CO DALEJ?

Postprzez JurekO » 09 Lis 2017, 17:27

Hej,

mam pytanko odnosnie azoospermii. Jezeli zostala stwierdzona azoospermia, to jaka jest szansa, ze przy biopsji jadra beda znalezeny nadajace sie plemniki?

Pozdrawiam
J.
Awatar użytkownika
JurekO
Przyjaciel Forum
 
Posty: 287
Rejestracja: 16 Cze 2014, 13:38

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości

cron