ból w pośladku i dretwienie nogi

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez Ewa i Adam » 05 Maj 2016, 10:14

Jak.dzisiejszy dzień? Jak Wasze samopoczucie ?
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez kaja i michal » 05 Maj 2016, 12:07

Kochani dziękuję za zainteresowanie. Ewuniu jestem Ci wdzięczna za każdą wiadomość. Bardzo nam to pomogło. Tobie Arku także. O 9 weszlam do męża. Czuje się dobrze jak na taką operację jaka przeszedł oczywiście. Nawet rozmawia; ). Mowi, ze jest głody ale z tym trzeba poczekać. Po tym jak usłyszałam, że się udało nabralam takiej siły, że mogłabym góry przenosić. Rozmawialam z lekarzem i powiedział, że to co wyciął to może okazać się, że nie jest nowotworow wyglądało jak torbiel. Oby miał rację. Teraz wracamy do zdrowia i czekamy na wynik histopatologiczny. Dziękuję Wam bardzo.
kaja i michal
 
Posty: 151
Rejestracja: 25 Gru 2015, 01:12

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez Ewa i Adam » 05 Maj 2016, 12:47

Bardzo dobre wieści :-) Dbajcie o siebie.... Adam łączy się z Michałem w niedoli - nie lubi być glodny .... faceci.... Już z górki -uważajcie na siebie . Kciuki zaciśnięte, nosimy Was w serduchach :-)
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez Luki737 » 05 Maj 2016, 16:08

No i super że u was sie wszystko udało i oby wynik his-pat niczego nie wykazał lepiej żeby był to torbiel :D Życze szybkiego powrotu do zdrowia no i gratulacje bo chyba Michał jest już całkiem zdrowy :D teraz tylko pozostaną kontrole. A ja napisałem maila do doktora Sarosieka ale jeszcze mi nie odpowidział, na moim temacie na forum też jeszcze żaden ekspert się nie wypowiedział wiec nie wiem co dalej hehe :D . Musze sie umówić na wizyte do onkologa w Łodzi. Dziś dzwoniłem to nasza pani doktor S..... powiedziała ze ona nie ma miejsca i żebym dzwonił do przychodni i umówił w poradni onkologicznej do onkologa ogólnego. :?
Luki737
 
Posty: 52
Rejestracja: 27 Lis 2015, 09:45

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez Luki737 » 06 Maj 2016, 16:18

Kaja i Michał napisałem wam wiadomość na priv. Mnie chyba też czeka RPLND. Bynajmniej tak mi odpowiedział doktor Sarosiek.
Luki737
 
Posty: 52
Rejestracja: 27 Lis 2015, 09:45

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez kaja i michal » 12 Maj 2016, 21:22

Witajcie
Pisze bo mąż jest tydzień po rplnd i po jednej stronie na wysokości pępka wszystko ok a z drugiej jest takie zgrubienie, taki plac wypukly i bardzo twardy i boli. Czy ktoś miał taka sytuacje? Czy to normalne czy coś tam się dzieje? Wizyte mamy dopiero za tydz w czwartek.
kaja i michal
 
Posty: 151
Rejestracja: 25 Gru 2015, 01:12

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez Jeek » 12 Maj 2016, 22:04

Witam

Syn po zabiegu miał duże zgrubienie po prawej stronie na wysokości pępka. Na ból nie narzekał,
nigdy nie narzeka. To zgrubienie się zmniejszyło, ale pozostało, jest widoczne.
Czy mąż miał już usunięte szwy? Jeżeli nie to poczekajcie, po usunięciu rana szybko przestaje boleć,
szwy przestają ciągnąć i będzie mógł chodzić wyprostowany.

Pozdrawiam
Nigdy nie trać nadziei
Jeek
 
Posty: 210
Rejestracja: 24 Sty 2015, 22:46

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez kaja i michal » 12 Maj 2016, 22:26

Nie jeszcze nie ma usuniętych szwów. Dziękuję za odpowiedź uspokoiło nas to. Pozdrawiam serdecznie
kaja i michal
 
Posty: 151
Rejestracja: 25 Gru 2015, 01:12

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez kaja i michal » 12 Maj 2016, 23:19

Jeszcze jedno pytanie, z innej beczki. Otóż bardzo chcemy wesprzeć forum, w ramach wdzięczności za wszelką pomoc, wsparcie, rady. Nikomu myślę nie jest łatwo zwłaszcza gdy osoba chora często, tak jak mąż nie pracuje ale kazda wplata pomoże. Proszę o dane do przelewu zeby wspomóc forum. Pozdrawiam
kaja i michal
 
Posty: 151
Rejestracja: 25 Gru 2015, 01:12

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez romi » 13 Maj 2016, 00:28

Witam
viewtopic.php?f=9&t=3&start=50#p15785
W tej sprawie tylko Troll
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

PoprzedniaNastępna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości