ból w pośladku i dretwienie nogi

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez JurekO » 13 Maj 2016, 01:44

Z tego co wiem, to dopoki nie bedzie stowarzyszenia, to konto z postu wyzej jest nadal aktywne i nie zostalo zamkniete.
Awatar użytkownika
JurekO
Przyjaciel Forum
 
Posty: 287
Rejestracja: 16 Cze 2014, 13:38

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez pavel » 13 Maj 2016, 09:49

hej kaja i michal, jeśli chcecie mogę Wam wysłać na pw, zdjęcie mojego brzucha około tydzień po rplnd-jeszcze ze szwami, w Magodencie operację miałem w lipcu 2015.
Pozdrawiam.
4xBEP, 2xEP, 4xTIP, torakotomia, RPLND, Endoprotezoplastyka stawów biodrowych.
Awatar użytkownika
pavel
 
Posty: 194
Rejestracja: 07 Mar 2014, 14:55

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez kaja i michal » 17 Maj 2016, 20:47

Witajcie,
Pisze bo za dwa dni, w czwartek mamy wizyte w magidencie po wynik hist. Usuniętych węzłów i bardzo się boimy. Mąż na myśl o chemii ma odruch wymiotny. I dr Sarosiek i dr Wasiluk dali nadzieje, że po rplnd leczenie powinno być zakończone. Z całego serca chcielibyśmy zeby tak było. Sytuacja jednak tyle razy nas doświadczyła że więcej obaw niż wiary ze będzie ok.
Poza tym wszystkim co najważniejsze to jak już pisałam do niektorych zaprzyjaźnionych tu osób, u męża nie pojawia się ejakulacja. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i proszę o słowo odpowiedzi.
kaja i michal
 
Posty: 151
Rejestracja: 25 Gru 2015, 01:12

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez romi » 17 Maj 2016, 21:49

Witam
Wszystko z czasem wróci do normy, to dopiero dwa tygodnie po bądź co bądź poważnej operacji.
Trzymamy kciuki za dobry wynik histopatologii.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez Ewa i Adam » 18 Maj 2016, 12:07

Trzymamy kciuki! Dajcie znać jak wyniki, a na problemy - czas, czas, czas... Wszystko będzie dobrze!
Przytulamy...
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez kaja i michal » 18 Maj 2016, 21:08

Adasiu i Ewuniu,
Jestesmy Wam wdzięczni za każde słowo wsparcia. Pamiętamy o Was każdego dnia. Jesteście niezwykłymi ludźmi, bardzo dużo pozytywnych emocji wzbudzają Wasze wiadomości. Oczywiście jutro po 18 dam znać bo wizyte mamy na 17.30. Ściskamy; *
kaja i michal
 
Posty: 151
Rejestracja: 25 Gru 2015, 01:12

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez kaja i michal » 19 Maj 2016, 20:55

Witajcie,
Piszę dopiero teraz bo wlasnie wrocilismy do domu.
Mam dobre wieści, w zasadzie w tym złym to są to dla nas miłe informacje:
cztery węzły chłonne z przerzutami potwornika dojrzałego. Nie stwierdzono naciekania tkanki okolowezlowej. Pieć wezłow chłonnych bez przerzutu nowotworu.
Michał ma zdjęte szwy. Bolą go plecy w tym miejscu co przed operacją, ale być może to po tym, że to stamtąd było wycinane, nie wiem. W każdym razie cieszymy się i z całego serca, każdemu z osobna dziękuję za wsparcie, za słowa otuchy i w ogóle za to, ze jestescie.:*
Pozdrawiam;)
Jutro na 14 mamy znów wyjazd do Warszawy do dr Sarosieka pewnie po skierowania na badania i ustalenie planu obserwacji.
:D
kaja i michal
 
Posty: 151
Rejestracja: 25 Gru 2015, 01:12

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez him » 19 Maj 2016, 21:50

ufffffffffffffff :) gratulacje Kochani!
him
 
Posty: 97
Rejestracja: 25 Paź 2013, 23:45

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez Ewa i Adam » 19 Maj 2016, 22:18

Ufff, wielkie dzięki za dobre wieści od Was i przesyłamy uściski.
Teraz będą spokojne spotkania co kilka miesięcy z lekarzami w ramach obserwacji.
Pozdrawiamy
Adam i Ewa
PS: Adama też czasami boli bok ze strony gdzie usunięto węzły chłonne.
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez arek » 19 Maj 2016, 22:29

Gratuluję!
Mam nadzieję, że wreszcie odpoczniecie sobie nieco :)
Pozdrawiam Was serdecznie!
ca embryonale (pT1N0M0) >> rok obserwacji >> 4 BEP - 4 WSK Wroc. >> RPLND - MAGODENT
Awatar użytkownika
arek
 
Posty: 649
Rejestracja: 21 Gru 2010, 21:26

PoprzedniaNastępna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości