Zgłaszanie błędów na Forum

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Re: Zgłaszanie błędów na Forum

Postprzez Simon » 18 Cze 2013, 23:14

Witam ponownie,

jest jeszcze jeden problem dotyczący forum, o którym postanowiłem napisać. Od 22 marca 2013 r. obowiązuje nowelizacja prawa telekomunikacyjnego, która wymaga by właściciele serwisów informowali użytkowników stron internetowych, że dana witryna wykorzystuje pliki cookies. Nasze forum nie wyświetla takiej informacji a stosuje pliki cookies. Oczywiście mi osobiście to nie przeszkadza - wydaje mi się logiczne, że skoro włączyłem w przeglądarce obsługę plików cookies to nie muszę być o tym dodatkowo informowany przy każdej okazji. Jednak prawo jest jakie jest. Z tego co widzę inne serwisy (również te działające na zasadzie non profit) wyświetlają taką informację w przeglądarkach. Myślę, że i tutaj powinna pojawić się taka informacja - dla świętego spokoju.

z pozdrowieniami Simon
Simon
 
Posty: 93
Rejestracja: 18 Lut 2012, 12:37

Re: Zgłaszanie błędów na Forum

Postprzez JurekO » 24 Wrz 2014, 15:03

Hej,

Mam pytanie/prosbe do redakji/Trolla, czy jest mozliwosc poszerzenia ilosci wynikow w wyszukiwarce? Bo ostatnio, czego czlowiek nie szuka, seminoma,nasieniak,rplnd, nienasieniak, ldh,afp poprostu wszystko co jest dla nas istotne, to w wyszukiwarce jest odpowiedz, ze jest to zbyt popularne i nie pokazuje to wynikow. Ja to robilem tak, ze poprostu czytalem wszystkie posty uzytkownika Trolla, bo to tak naprawde jest skarbnica forum, no ale co tu duzo pisac, jest troche uciazliwe czytac 2800 postow :)

Dzieki i wszystkich serdecznie pozdrawiam

Jurek
Awatar użytkownika
JurekO
Przyjaciel Forum
 
Posty: 287
Rejestracja: 16 Cze 2014, 13:38

Re: Zgłaszanie błędów na Forum

Postprzez troll » 25 Wrz 2014, 15:57

Jurku,

Niemożliwa jest zmiana ilości pokazywanych wyników w wyszukiwarce. Natomiast niezłym sposobem może być rozszerzenie ilości poszukiwanych słów kluczowych - np. w przypadku poszukiwania wpływu słońca na skórę po chemioterapii BEP nie wystarczy wpisać "powikłania po BEP" a należałoby wpisać "wpływ słońca bleomycyna powikłania po BEP". Taki sposób szukania istotnie zmniejsza ilość wyników i wpływa na większą skuteczność wyszukiwania!

Warto wcześniej też spojrzeć do bazy wiedzy:
viewforum.php?f=15

Oraz stosować modyfikatory wyszukiwania:
Umieść + przed słowem, które musi wystąpić oraz - przed słowem, które nie może wystąpić. Jeśli umieścisz listę słów oddzielonych | wewnątrz nawiasów, tylko jedno ze słów będzie musiało wystąpić. Znak * zastępuje dowolny ciąg znaków.


Pozdrawiam serdecznie!
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Zgłaszanie błędów na Forum

Postprzez kk91 » 20 Sty 2015, 00:24

Nie da się z powodów technicznych/ograniczeń phpbb? Na pewno sie da, jeśli trzeba mogę pomoc. A opcja bardzo by się przydała bo sam chciałem zobaczyć na forum tylko przypadki z nasieniakiem i nie miałem takiej mozliwosci...
kk91
Przyjaciel Forum
 
Posty: 319
Rejestracja: 02 Gru 2014, 19:26

Re: Zgłaszanie błędów na Forum

Postprzez troll » 20 Sty 2015, 00:57

kk91,

Jeśli posiadasz taką wiedzę - skontaktuj się ze mną. Niestety Forum działa jak działa... Domyślny skrypt phpbb z niewielkimi modyfikacjami, które nie wymagają szczególnej wiedzy...

Pozdrawiam!
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Zgłaszanie błędów na Forum

Postprzez kk91 » 21 Sty 2015, 15:28

Napisałem Ci na PW
kk91
Przyjaciel Forum
 
Posty: 319
Rejestracja: 02 Gru 2014, 19:26

Re: Zgłaszanie błędów na Forum

Postprzez JurekO » 11 Kwi 2017, 21:41

Przepraszamy, skończyło sie miejsce na załączniki..... tez tak macie?
Awatar użytkownika
JurekO
Przyjaciel Forum
 
Posty: 287
Rejestracja: 16 Cze 2014, 13:38

Re: Zgłaszanie błędów na Forum

Postprzez troll » 11 Kwi 2017, 22:36

Jiří, specjalnie dla Ciebie załączniki naprawione, zwiększone.

Pozdrawiam,
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Zgłaszanie błędów na Forum

Postprzez JurekO » 11 Kwi 2017, 23:11

Dziekuje Ci Marcinie, w koncu moge dac do hydeparku dowcip co wczoraj zobaczylem na FB :D
Awatar użytkownika
JurekO
Przyjaciel Forum
 
Posty: 287
Rejestracja: 16 Cze 2014, 13:38

Re: Zgłaszanie błędów na Forum

Postprzez JurekO » 07 Cze 2020, 00:23

Aloha,

Przepraszam, ze znowu ja. Od 1. czerwca nie bylo zadnych postow bo wyskakuje jakyz error. Podobno jak sie na dole zaznaczy ptaszkem wszystkie oodpowiedzi, to mozna pisac, coz zaraz sprawdze :lol: ale fajnie jak by sie tomu ktos przyjrzel ;) Dziekuje :idea:
Awatar użytkownika
JurekO
Przyjaciel Forum
 
Posty: 287
Rejestracja: 16 Cze 2014, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron