wynik badania histopatologicznego

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Re: wynik badania histopatologicznego

Postprzez Jeek » 12 Sie 2015, 22:42

Witaj Jurek

Wracałem z synem z Warszawy samochodem po RPLND dokładnie 350km.
Syn był bez żadnych środków znieczulających, całą trasę zniósł ogólnie dobrze, nie narzekał na ból.
Jedynie pasa w samochodzie nie mógł zapiąć, część podróży nawet przespał.

Będzie dobrze
Pozdrawiam
Nigdy nie trać nadziei
Jeek
 
Posty: 209
Rejestracja: 24 Sty 2015, 22:46

Re: wynik badania histopatologicznego

Postprzez arek » 17 Sie 2015, 22:04

Hej!
Jakie wieści z frontu?
Pozdrawiam!
ca embryonale (pT1N0M0) >> rok obserwacji >> 4 BEP - 4 WSK Wroc. >> RPLND - MAGODENT
Awatar użytkownika
arek
 
Posty: 649
Rejestracja: 21 Gru 2010, 21:26

Re: wynik badania histopatologicznego

Postprzez JurekO » 24 Sie 2015, 22:40

Hej, z racji tego ze Dr. Rogowski jest na urlopie do polowy wrzesnia i od ostatniego TK z kwietnia pojawil sie nowy pakiet ktory 5. sierpnia mial ponad 4,5 cm zdecydowalem sie jednak na operacje u Dr. Zaka, ktory dal mi termin 1. wrzesnia. Dr sie troche prerazil jak zobaczyl TK i z banalne operacje zrobilo sie coz co mie moze kosztowac nerke, bo pakiet poszedl do gory i jest bardzo blizko, no ale coz. Trzeba to usunac jak najwczesniej bo znow rosnie jak na drozdzach :( Teraz tylko ze by to cale byl potworniak dojrzaly bez zadnych cudowianek i ze by sie udalo wszystko usunac i wiecej mi do zycia nie potrzebne. Mam tylko nadzieje, ze po 1. wrzesniu mortalita u Dr. Zaka nadal bedzie wynosila 0% u pacientow po RPLND

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
JurekO
Przyjaciel Forum
 
Posty: 287
Rejestracja: 16 Cze 2014, 13:38

Re: wynik badania histopatologicznego

Postprzez fuckRak » 25 Sie 2015, 10:26

Jurku,
Trzymamy kciuki za Ciebie.

Tą operacje będziesz mial w Magodencie, rozumiem?
Czy odczuwasz jakieś dolegliwości? czy ten węzeł tylko jest widoczny w obrazie?

Pozdrawiam
MP
fuckRak
 
Posty: 140
Rejestracja: 01 Paź 2014, 20:09
Miejscowość: Poznan

Re: wynik badania histopatologicznego

Postprzez JurekO » 25 Sie 2015, 21:29

Hej, tak, w Magodencie. W obraze sie pojawilo sporo nowych wezlow i pakiet. Patrac na tk z kwietnia i sierpnia to masakra. Jest mega progress. Ja sam niczego nieodczuwalem. No moze ze 2 razy jak sie zdenerwowalem, to czulem wezly jak kiedyz na poczatku. Ale myslalem, ze to ta kalcyfikacja i wezly twardna :shock: Zona mowi ze to jest nie normalne, ze by taki okaz zdrowia jak ja mial taka masakre w srodku :)
Awatar użytkownika
JurekO
Przyjaciel Forum
 
Posty: 287
Rejestracja: 16 Cze 2014, 13:38

Re: wynik badania histopatologicznego

Postprzez troll » 26 Sie 2015, 19:45

Jurku,

Wszystko zmierza ku dobremu. Zostało Ci raptem 5 dni do operacji. Pozbędziesz się tego syfu i być może już na tym swoją przygodę z nowotworem jądra zakończysz. Czego serdecznie Ci życzę. Trzymam kciuki, będziesz pod dobrą opieką!

Pozdrawiam serdecznie!
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: wynik badania histopatologicznego

Postprzez JurekO » 31 Sie 2015, 18:14

Hej, szybkie pytanie. Czy przy rplnd któż miał znieczulenie zewnatrzoponowe i czy polecacie? Czy może lepsza morfinka?
Awatar użytkownika
JurekO
Przyjaciel Forum
 
Posty: 287
Rejestracja: 16 Cze 2014, 13:38

Re: wynik badania histopatologicznego

Postprzez Jeek » 31 Sie 2015, 22:00

Witaj

Syn miał takie znieczulenie, polecam. Kolega, który miał zabieg w tym samym dniu również, bardzo dobre
znieczulenie, byli bardzo zadowoleni. Wkłuwają się w kręgosłup przed zabiegiem, następnie pompa automatycznie dozuje środek "Brejvika" mogłem przekręcić nazwę. Anestezjolog stopniowo zmniejsza
dawkę. W trzeciej dobie został odłączony.
Wkłucie w kręgosłup wiąże się z pewnym ryzykiem, ale o tym na pewno poinformuje anestezjolog.
Będziesz musiał podpisać zgodę.

Będę trzymał kciuki
Pozdrawiam
Nigdy nie trać nadziei
Jeek
 
Posty: 209
Rejestracja: 24 Sty 2015, 22:46

Re: wynik badania histopatologicznego

Postprzez Ewa i Adam » 01 Wrz 2015, 00:43

Jiri,Bogusiu!
Trzymamy kciuki i nieustannie nosimy Was w sercu. Wszystko będzie dobrze - dr Żak to ceniony specjalista.
Pozdrawiamy
Ewa i Adam
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: wynik badania histopatologicznego

Postprzez arek » 04 Wrz 2015, 22:46

Hej!
Domyślam się, że spacerujesz sobie po korytarzu, marząc o tym, aby się wreszcie wyprostować, i żeby wreszcie wyjęli te kable z brzucha ;)
A na poważnie - pisz co tam u Ciebie i pozdrów szaloną ekipę z OIOMu, choć pewno w ciągu tych kilku lat zmieniła się ze dwa razy :)
Czekamy na wieści
Pozdrawiam!
ca embryonale (pT1N0M0) >> rok obserwacji >> 4 BEP - 4 WSK Wroc. >> RPLND - MAGODENT
Awatar użytkownika
arek
 
Posty: 649
Rejestracja: 21 Gru 2010, 21:26

PoprzedniaNastępna

Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości