Urolog Poznan kto poleci dobrego

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urolog Poznan kto poleci dobrego

Postprzez JanDaw » 04 Lut 2016, 23:23

U mnie swiezy temat, szukam namiarów na dobrego, sprawdzonego urologa od rj w Poznaniu czy ktoś moze mi kogoś polecić? Badz najlepiej do jakiego szpitala sie skierować?
JanDaw
 
Posty: 87
Rejestracja: 04 Lut 2016, 23:17

Re: Urolog Poznan kto poleci dobrego

Postprzez poznaniak » 05 Lut 2016, 01:13

Witam,
urologa-chirurga mogę polecić dr Bogdana Jurasza, który uratował mi życie. Już ponad 8 lat temu w pewien pn miałem wizytę w gabinecie a w środę byłem po zabiegu. Bez żadnych znajomości, łapówek, itp. Oryginalny człowiek, już trochę wiekowy, ale szczerze polecam jako fachowca i człowieka, który nie owija w bawełnę, ale potrafi też pocieszyć, podtrzymać na duchu.
Tutaj namiary - nie wiem czy aktualne (wiem, że przyjmował też na NFZ, ale teraz nie wiem):
http://eurologia.pl/lekarz/138/bogdan-jurasz-urolog
https://www.google.pl/search?q=bogdan%2 ... 7979538971
Kiedyś już o nim pisałem tutaj:
viewtopic.php?f=8&t=308&start=10
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia
poznaniak
Przyjaciel Forum
 
Posty: 353
Rejestracja: 14 Cze 2011, 22:13

Re: Urolog Poznan kto poleci dobrego

Postprzez JanDaw » 05 Lut 2016, 02:36

Dziekuje a w jakim szpitalu pracuje? Bo ma jutro tomograf w Szpitalu Wojewodzkim na ul. Juraszow i nie wiem czy to dobra placówka
JanDaw
 
Posty: 87
Rejestracja: 04 Lut 2016, 23:17

Re: Urolog Poznan kto poleci dobrego

Postprzez JanDaw » 05 Lut 2016, 03:50

Wczytuję sie i widzę ze Poznan nie cieszący sie dobra opinia. Prosze o podpowiedź gdzie najlepiej sie udać i do kogo ( namiar/kontakt) nie wiem czy poddać sie operacji w Poznaniu? i co dalej? Zbyt wiele pytań i wątpliwości troll może cos podpowiesz? Może dr Słoń?
JanDaw
 
Posty: 87
Rejestracja: 04 Lut 2016, 23:17

Re: Urolog Poznan kto poleci dobrego

Postprzez him » 05 Lut 2016, 11:06

zdecydowanie Słoń! nie bedziesz żałował a i ucieszysz się bardzo ,że nie musisz ,,pilnować,, lekarza to bardzo ważne podczas leczenia ,decydowania ect. Możesz się z Nim skomunikować za pomocą forum- napisz na priw :) no i oczywiście markery AFP B hcg i LDH trzeba miec przezd zabiegiem wykonane i po zabiegu co tydzien az do normalizacji jeśli są podwyzszone .
him
 
Posty: 97
Rejestracja: 25 Paź 2013, 23:45

Re: Urolog Poznan kto poleci dobrego

Postprzez JanDaw » 05 Lut 2016, 16:24

Bylem dzis u urologa na poniedziałek mam termin operacji, czy przed powinienem Robic TC czy może byc po, z dr Słoń rozmawialiśmy tel
JanDaw
 
Posty: 87
Rejestracja: 04 Lut 2016, 23:17

Re: Urolog Poznan kto poleci dobrego

Postprzez poznaniak » 06 Lut 2016, 01:15

Ja miałem zrobione TK i RTG dzień przed zabiegiem - po przyjęciu na oddział. Rozmawiałeś z dr Słoniem, to pytaj Jego o szczegóły - wtedy na pewno uzyskasz najlepszą odpowiedź. Powodzenia!
P.S.
Ten mój urolog operował mnie w szpitalu w Obornikach Wlkp. (od Poznania w stronę Piły), a przyjmuje w Poznaniu w 2 lub 3 miejscach, ale pracował kiedyś w WCO w Poznaniu i robił podobne przypadki do mojego.
poznaniak
Przyjaciel Forum
 
Posty: 353
Rejestracja: 14 Cze 2011, 22:13

Re: Urolog Poznan kto poleci dobrego

Postprzez JanDaw » 06 Lut 2016, 01:56

Kto wie gdzie szybko można zrobic TC w Poznaniu i jakie sa procedury przyjęcia?
JanDaw
 
Posty: 87
Rejestracja: 04 Lut 2016, 23:17

Re: Urolog Poznan kto poleci dobrego

Postprzez fuckRak » 06 Lut 2016, 18:06

tomografu nie musisz miec przed operacją, mozesz zrobic po. Terminy raczej są długaśne :/
Zresztą jak w poniedziałek masz operacje to przez weekend nie dasz rady zrobic :(
fuckRak
 
Posty: 140
Rejestracja: 01 Paź 2014, 20:09
Miejscowość: Poznan

Re: Urolog Poznan kto poleci dobrego

Postprzez JanDaw » 07 Lut 2016, 19:19

W jednym z punktów TK powiedzieli mi ze jak sie ma zielona kartę to terminy sa znacznie krótsze ok 14 dni, pytanie kto wystawia ta kartę i jak długo czeka sie na jej wydanie?
JanDaw
 
Posty: 87
Rejestracja: 04 Lut 2016, 23:17

Następna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości