Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez redakcja » 20 Gru 2010, 01:26

Dziękujemy za zainteresowanie tematem. Jak wiecie stworzenie i utrzymanie Forum kosztuje każdą osobę, która nad nim pracuje wiele wysiłku, poświęcenia swojego wolnego czasu, nierzadko dużej wiedzy informatycznej i medycznej. Jeśli porada udzielona tutaj, na Forum była dla Ciebie pomocna lub z dobrego serca chcesz wesprzeć nasze działanie zachęcamy Cię do przekazania dobrowolnej dotacji pieniężnej w formie przelewu na rzecz Forum. Każda złotówka ma ogromne znaczenie dla utrzymania Forum w stanie w jakim się obecnie znajduje. Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy :)

Dane do przelewu:

29 1140 2004 0000 3102 6382 4951
Nazwa odbiorcy: Bre Bank SA
adres: al. Mickiewicza 10
miasto: 90-050 Łódź
tytułem: Dotacja RJForum

Każda dotacja jest anonimowa.
redakcja
Administrator
 
Posty: 32
Rejestracja: 10 Gru 2010, 23:42

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez klon » 24 Gru 2010, 15:25

Z chęcią dorzucę jakąś cegiełkę od siebie choć u mnie się nie przelewa. Osobiście uważam, że każdy grosz się liczy choćby na opłaty transferu (nie zapominając zresztą o bezinteresownym niesieniu pomocy innym w czasie wolnym).
Nie wiem jak wygląda to organizacyjnie, ale było by fajnie gdyby można było dodatkowo wspomóc forum sms-em. (np.15zł sms). Jest to przede wszystkim łatwiejsze, a po drugie nie każdy posiada konto internetowe i chce mu się biegać po pocztach. Pozdrawiam.
klon
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Gru 2010, 15:47

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez redakcja » 25 Gru 2010, 14:22

Prosimy pamiętać, że przekazanie dotacji na rzecz Forum nie wpływa w żaden sposób na udzielanie, bądź nie odpowiedzi na zadawane pytania. Dotacja jest po prostu pomocą w utrzymaniu tego forum.
Odnośnie premium-sms, niestety prowizja z każdego sms'a jest tak ogromna, że wysyłając sms'a 18,20 zł brutto, my otrzymalibyśmy 7 zł czyli mniej niż 50% z tego, co darczyńca chciałby nam przekazać. Zrezygnowaliśmy więc z takiej formy pomocy, na rzecz zwykłego przelewu.

Dziękujemy jeszcze raz za wszelką chęć wsparcia. Jest to dla nas bardzo ważne, że chcecie, aby takie forum wciąż istniało w polskim Internecie :)
redakcja
Administrator
 
Posty: 32
Rejestracja: 10 Gru 2010, 23:42

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez PRACUS » 08 Lut 2011, 12:13

Witam,
nie mogę jakoś doszukać się pewnych informacji niezbędnych do dokonania przelewu na rzecz Forum.
Mam więc prośbę o doprecyzowanie danych do przelewu.

W przedmiotowej informacji są podane następujące dane:
- numer konta bankowego odbiorcy: 29 1140 2004 0000 3102 6382 4951
- nazwa i szczegółowy adres banku odbiorcy: Bre Bank SA al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź.

W tytule transakcji oczywiście wpiszemy: dotacja (lub darowizna) na rzecz Forum "rjforum.pl"

A co powinno być wpisane w pozycji:
- Dane odbiorcy (Odbiorca): ?????

W przelewach bankowych powinna istnieć zgodność brzmienia konta bankowego i jego numeru z zapisami w umowie bankowej.

Może warto byłoby kompleksowo podać:
- numer konta bankowego odbiorcy
- nazwa i adres banku odbiorcy (nie jest wymagany szczegółowy adres)
- odbiorca (nazwa i ewentualnie adres, lecz niekoniecznie)
- tytuł transakcji

Uważam, że to ułatwiłoby potencjalnym darczyńcom dokonywanie wpłat na rzecz tego Forum.
Pozdrawiam serdecznie.
PRACUS
 
Posty: 7
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:19

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez troll » 08 Lut 2011, 17:53

Witam,

W polu dane odbiorcy wystarczy wpisać nazwę banku tj w polu nazwa odbiorcy: BreBank S.A., adres: al. Mickiewicza 10, miasto: 90-050 Łódź.

Pozdrawiam :)
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez PRACUS » 08 Lut 2011, 21:05

Witam,
dzięki za doprecyzowanie danych. Teraz już wiem jak przygotować dyspozycję przelewu.
Pozdrawiam
PRACUS
 
Posty: 7
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:19

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez klon » 14 Lut 2011, 17:40

Przy okazji Walentynek przysłowiowy "grosik" poszedł przelewem. :D Zachęcam wszystkich do pomocy przy utrzymaniu tej wspaniałej inicjatywy jaką jest to forum.
klon
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Gru 2010, 15:47

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez troll » 14 Lut 2011, 20:00

Witam,

To dosłownie i w przenośni wyraz miłości dla Forum :) Dziękujemy!

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez redakcja » 28 Mar 2011, 22:32

Przyszedł czas na małe podsumowanie sumy, którą otrzymaliśmy od Was. W dotychczasowym okresie obdarzyliście nas wielkim zaufaniem, które zaowocowało przekazaniem na nasze cele 245 zł. Kwota ta pozwoli sfinansować domenę, koszt pozycjonowanie strony, jej optymalizacji a także pokryć koszty związane z utrzymaniem strony na serwerze. Naturalnie kwota ta nie jest wystarczająca do pokrycia wszystkich kosztów, które generowało i generuje powstanie i utrzymanie tej strony w Internecie, oczywiście całą pozostałą kwotę pokrywają środki prywatne właściciela :)

Dziękujemy Wam za Waszą hojność! Nasza społeczność, którą tworzy każdy z użytkowników tego Forum jest jedyną w Polsce taktującą o nowotworach jądra. Dzięki tak wspaniałym ludziom jak Wy, nierzadko właśnie w czasie odkrycia tego Forum przeżywającym osobiste dramaty, możemy skutecznie pomagać Wam i innym chorym, wymieniać się wiedzą - uważamy, że istnienie takiej strony jest w Polsce potrzebne.

Równocześnie zwracamy się do wszystkich mających ochotę dalej nas wspomagać - zapraszamy do przekazywania dowolnych, anonimowych dotacji na najbliższe cele. Wśród nich znajdują się:
- dalsze pozycjonowanie i optymalizacja Forum dla wyszukiwarki Google
- pokrycie bieżących kosztów utrzymania strony na serwerze
- przygotowanie testowej ankiety na temat kompetencji lekarzy w zakresie leczenia nowotworów jądra w Polsce - chcemy opracować raport na ten temat.

A w dalszym czasie
- przygotowanie pełnej ankiety dotyczącej tematu jak powyżej
- przygotowanie kampanii edukacyjnej skierowanej do mężczyzn - "Kilka słów o raku jądra"
- przygotowanie materiałów reklamowych Forum.

Zobaczymy co uda się zrobić. Na wszystko kiedyś przyjdzie na pewno pora :) Czy jest to kwestia miesiąca czy najbliższego roku - czas pokaże. Najważniejsze, że chcecie w tym uczestniczyć!

Jeszcze raz serdeczne dzięki! :mrgreen:
redakcja
Administrator
 
Posty: 32
Rejestracja: 10 Gru 2010, 23:42

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez leon30 » 29 Mar 2011, 22:53

Na ten moment jedyne co moge zrobic to wesprzec Was finansowo ale jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej pracy na tym forum i mam nadzieję że kiedys bedzie okazja podziękować Wam osobiście za to co robicie. Mimo, że nie konsultowałem tutaj (jeszcze) swojego przypadku bardzo mi pomogły informacje, w szczególności odpowiedzi Trolla. Trzymam kciuki za Was a jak dojrzeje do coming-out to może wymyśle jakiś inny sposób podziękowania :)
leon30
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 Mar 2011, 21:14

Następna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości