Bezradnosc...

Choroba nowotworowa jest dla Chorych i ich bliskich jedną z najbardziej stresogennych sytuacji w życiu. Strach, rozdrażnienie, wściekłość, wstyd, obawy przed odrzuceniem przez dotychczasowe środowisko a przede wszystkim lęk o życie to emocje z którymi mierzą się praktycznie każdy Chory na nowotwór jądra, jego rodzina i najbliżsi znajomi.

Niniejsze forum służy rozmowie, wyjaśnianiu pojawiających się problemów sfery emocjonalnej. Traktuje także o odchodzeniu, radzeniu sobie w jednym z najtrudniejszych momentów w życiu człowieka.

Re: Bezradnosc...

Postprzez him » 03 Lis 2016, 07:24

Pamięci tych naszych wszystkich Chłopaków którzy odeszli w nieznane...o których każdy z nas myśli skrycie ale tak trudno wyrazić na głos tęsknotę i żal tonąc w strachu... Sławku...Krzyśku... Maćku...Kamilu...Danielu.. oraz Bezimienny , niezapamiętany... wielkie serdeczności z zapyziałej strachem Ziemi.. Na zawsze w naszych Sercach <3 <3 <3
https://www.youtube.com/watch?v=APeoYmMLOcY
him
 
Posty: 97
Rejestracja: 25 Paź 2013, 23:45

Re: Bezradnosc...

Postprzez matjo1 » 14 Lis 2016, 16:16

Jedyne co mogę teraz zrobić to chyba złożyć ogromne wyrazy współczucia, wszystkim, którzy znali znali chłopaków. Takie wydarzenia z jednej strony zwalają z nóg, ale po pewnym czasie dają siłę do dalszej walki, którą muszą, a właściwie powinno podjąć wszyscy chorzy. Walczyć dla samych siebie, ale i dla swoich najbliższych, którzy cierpią obok nas...
matjo1
 
Posty: 7
Rejestracja: 08 Lis 2016, 17:42

Re: Bezradnosc...

Postprzez lkoz » 14 Lis 2016, 19:46

w takich tematach nie wiadomo co napisac... poznalem Sławka podczas jednej z chemii - niezwykle silny gosc z mega wola walki. wiadomosc o tym ze odszedl byla dla mnie ogromnym szokiem - przeciez z taka sila wewnetrzna i determinacja powinien odniesc sukces !
mam nadzieje ze jest teraz w lepszym swiecie i ze w jakis sposob nas wszystkich wspiera !
pozostanie na pewno w pamieci wielu w tym i w mojej [*]
lkoz
 
Posty: 32
Rejestracja: 15 Paź 2016, 20:38

Re: Bezradnosc...

Postprzez Karorrr39 » 05 Lut 2017, 21:31

Mimo że nie znałem Sławka czytając ostatnie wpisy miałem łzy w oczach, gość którego nie rusza praktycznie nic :(
Nie mam więcej słów, ogromne wyrazy współczucia dla rodziny i wszystkich którzy go znali. Sił do walki i zdrowia wszystkim i wszędzie !
Karorrr39
 
Posty: 12
Rejestracja: 15 Maj 2016, 21:55

Poprzednia

Wróć do Sfera psychiki i emocji

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości