Przejęcie Magodent przez LUX MED

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Przejęcie Magodent przez LUX MED

Postprzez romi » 04 Sie 2015, 23:12

Witam
LUX MED nabył 80% udziałów Magodent Sp. z o.o.
http://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-za ... 619,1.html
Miejmy nadzieję, że dla pacjentów z nowotworem jądra będzie to oznaczało jeszcze lepszą opiekę.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: Przejęcie Magodent przez LUX MED

Postprzez Ewa i Adam » 06 Sie 2015, 07:48

obawiam się, że dla pacjentów będzie to oznaczało płatne leczenie... :(
cennik szpitali LUXMEDu nie nastraja optymistycznie...
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: Przejęcie Magodent przez LUX MED

Postprzez fuckRak » 06 Sie 2015, 13:44

Ewa,

mam głęboką nadzieje, że tak jednak się nie stanie.

Logika tez podpowiada, że byłby to raczej mocny strzał w stopę. Natomiast na pewno zmiany organizacyjne jakieś zajdą. Oby na lepsze.
fuckRak
 
Posty: 140
Rejestracja: 01 Paź 2014, 20:09
Miejscowość: Poznan

Re: Przejęcie Magodent przez LUX MED

Postprzez troll » 06 Sie 2015, 16:56

W swoim czasie będziemy pytać dra Tomasza Sarosieka. Temat będzie na tablicy :)

Pozdrawiam!
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Przejęcie Magodent przez LUX MED

Postprzez fuckRak » 20 Gru 2015, 22:31

Jakieś newsy w temacie?
fuckRak
 
Posty: 140
Rejestracja: 01 Paź 2014, 20:09
Miejscowość: Poznan

Re: Przejęcie Magodent przez LUX MED

Postprzez troll » 21 Gru 2015, 00:04

Jeszcze nie ma oficjalnych informacji. Pewne jest, że przejęcie Magodentu przez LUX MED nie będzie wiązało się z koniecznością ponoszenia kosztów leczenia. Dawny "Magodent" we własności LUX MEDu będzie leczył na kontrakt z NFZ.

Pozdrawiam serdecznie!
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Przejęcie Magodent przez LUX MED

Postprzez Lewostronne » 15 Maj 2016, 16:58

Byłem trzy razy na badaniach w kwietniu i na wizycie w maju (13 w piątek). Poziom leczenia bez zmian. Z tego co wiem po zmianie właściciela dr Sarosiek zajmuje się tylko nowymi chorymi, a swoich starych pacjentów przekazuje innym lekarzom.
W budynku zrobili drobne remonty, ale reszta bez zmian.
Lewostronne
 
Posty: 28
Rejestracja: 16 Lis 2015, 12:56

Re: Przejęcie Magodent przez LUX MED

Postprzez him » 02 Kwi 2017, 16:34

him
 
Posty: 97
Rejestracja: 25 Paź 2013, 23:45

Re: Przejęcie Magodent przez LUX MED

Postprzez JurekO » 22 Lis 2017, 23:19

Witajcie,

czy jest tutaj ktos, kto juz mial przyjemnosc odwiedzic ten nowy Magodent, konkretnie mie interesuje badanie TK. Bo czytalem w gazetce, ze maj najmoderniejszy tomograf, kdzie wystarczy 1/3 kontrastu i blablabla i sie zastanawiam co trzeba zrobic, ze by sie zapisac. Czy to jest na NFZ, czy tylko dla ludzi z abonamentem w Luxmedzie? Bo do konca grudnia mam jesce luxmed i w grudniu musze robic TK, to bym mogl odwiedzic stolice i zobaczyc to cudo :) Dzieki i pozdrawiam. J.
Awatar użytkownika
JurekO
Przyjaciel Forum
 
Posty: 287
Rejestracja: 16 Cze 2014, 13:38

Re: Przejęcie Magodent przez LUX MED

Postprzez pryczu » 03 Gru 2017, 19:47

Też jestem ciekaw czy ktoś leczy się w nowym szpitalu Magodent/Luxmed na Szamockiej i mógłby trochę opowiedzieć jak to wygląda od strony praktycznej, zwłaszcza jeżeli chodzi o terminy badań i wizyt lekarskich, poziom obsługi, standard szpitala, podawanie chemioterapii, hospitalizację, itp.

Zastanawiam się nad kontynuacją leczenia w tym szpitalu, ale widzę, że jest ogromna dysproporcja pomiędzy terminami umawianymi prywatnie (czasami zaledwie kilka dni czekania), a na NFZ (pierwszy wolny termin wizyty do onkologa dopiero za 4 miesiące). Wiem, że taka dysproporcja to standard w szpitalach prywatnych, ale czas i terminowość w leczeniu onkologicznym ma jednak spore znaczenie i w takiej sytuacji obawiam się, że za większość badań i wizyt będę po prostu musiał płacić.

Patrząc na opinie internetowe, pacjenci z reguły chwalą standard szpitala (w końca nówka sztuka), natomiast bardzo krytykują personel pielęgniarski.
pryczu
 
Posty: 23
Rejestracja: 30 Lis 2017, 14:16

Następna

Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron