Nienasieniak pT2 Przemek 30 lat

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Nienasieniak pT2 Przemek 30 lat

Postprzez prymusik12 » 22 Lis 2017, 14:59

Witam,

leci trzecia chemia właśnie, jak na razie brak objawów ubocznych przynajmniej jakiś strasznych. Ból głowy dwa pierwsze dni. Lekkie zawroty głowy przy drugiej chemii. Ból mięśni bezpośrednio po chemiach - przechodzi po godzinie. Mam apetyt i nie mam mdłości mam nadzieje że tak będzie :)

pije dużo wody, kupuje w bufecie jeszcze koktajle owocowo-warzywne.

Pozdrawiam
prymusik12
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 Lis 2017, 20:01

Re: Nienasieniak pT2 Przemek 30 lat

Postprzez romi » 22 Lis 2017, 20:25

Witam
Napisz gdzie się leczysz, czyżby w Koperniku?
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: Nienasieniak pT2 Przemek 30 lat

Postprzez prymusik12 » 24 Lis 2017, 13:20

Magodent, u dr Sarosiek.
Dzisiaj wychodzę ale w poniedziałek dolewka z Bleo, za tydzień znowu dolewka z Bleo potem za tydzień znowu tydzień w Warszawie. Myślałem że cykle są 5dniowe. Nie wiedziałem o dolewkach po dwóch dniach.

Dzisiaj gorzej się czuje mam mdłości od rana.
prymusik12
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 Lis 2017, 20:01

Re: Nienasieniak pT2 Przemek 30 lat

Postprzez romi » 24 Lis 2017, 13:56

Witam
bardzo dobrze, że jesteś w Magodencie.
Schemat BEP jest niestety właśnie taki, że są dolewki bleomycyny i trzeba na nie dojeżdżać. Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że będąc w Magodencie możesz być pewien prawidłowości leczenia, natomiast w Łodzi mogłoby być różnie, np. mógłbyś nie dostać bleomycyny, bo lekarz stwierdziłby, że parametry krwi są niewłaściwe.
Poproś pielęgniarkę o środek na mdłości.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości