LECZENIE = ZASIŁEK

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Re: LECZENIE = ZASIŁEK

Postprzez JurekO » 07 Lut 2018, 14:52

JurekO
Przyjaciel Forum

Postprzez pryczu » 14 Maj 2018, 21:29

Otrzymałem dziś decyzję o nieprzyznaniu stopnia niepełnosprawności. Orzeczenie nie było dla mnie zaskoczeniem, bo już na komisji lekarze kręcili nosami nie dostrzegając niepełnosprawności. Bardziej zaskoczyło mnie powyższe podejście, bo niejednokrotnie spotkałem się na forum z informacją o przyznaniu stopnia niepełnosprawności na rok/2 lata "z automatu".

Uzasadnienie decyzji jest lapidarne, po dokonaniu badania i analizie komisja doszła do wniosku, że nie stwierdza naruszenia sprawności organizmu uzasadniającego zaliczenie mnie do stopnia niepełnosprawności.

Rozważam wniesienie odwołania i w związku z tym mam pytanie do wszystkich tych, którzy otrzymali decyzje pozytywne (aczkolwiek każda pomoc mile widziana:) - jakich argumentów można użyć, aby podważyć decyzję komisji i wykazać, że orchidektomia jądra plus 1 cykl karbo świadczą jednak o niepełnosprawności?
pryczu

Postprzez TheKolaNN » 27 Sie 2018, 17:01

Mnie też interesuje ta tematyka, bo dostałem po raz pierwszy od 5 lat odmowę przyznania stopnia niepełnosprawności (wcześniej dostawałem średnio na dwa lata stopień umiarkowany). Jak pisać odwołanie i jakich argumentów użyć?
TheKolaNN

Poprzednia

Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kamil1234 oraz 0 gości