Proszę o pomoc

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Proszę o pomoc

Postprzez megi » 31 Lip 2018, 22:44

Dziękuję za odpowiedź. Będę się starała „wymusić” na pani dr kontynuację obserwacji, jeśli będzie trzeba zmienimy lekarza.
megi
 
Posty: 19
Rejestracja: 12 Cze 2017, 17:12

Re: Proszę o pomoc

Postprzez romi » 31 Lip 2018, 23:23

Myślę, że błędnie zinterpretowałaś wypowiedź dr Huras, że mąż będzie pod obserwacją jeszcze tylko rok.
Czy zapytałaś co miała na myśli mówiąc to?
Dr Huras dokładnie zna zalecenia i nie sądzę, żeby działała niezgodnie z nimi.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: Proszę o pomoc

Postprzez megi » 31 Lip 2018, 23:31

Szczegółowo dopytałam, oboje z mężem. Pani dr stwierdziła, że za rok, tj w lipcu 2019 zakończymy obserwację ostatnią wizytą w poradni onkologicznej (oczywiście zakładając, że wyniki będą prawidłowe). Już na przedostatniej wizycie w marcu br. uprosiłam o wizytę w lipcu, bo pani dr początkowo chciała widzieć męża już tylko w grudniu.
megi
 
Posty: 19
Rejestracja: 12 Cze 2017, 17:12

Re: Proszę o pomoc

Postprzez romi » 01 Sie 2018, 17:57

Hmmm, to dziwne, nie wiem co napisać.
Może powinniście skonsultować się w tej sprawie z innym lekarzem, np. z dr Sarosiekiem.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: Proszę o pomoc

Postprzez troll » 02 Sie 2018, 18:09

Witaj,

Obserwacja powinna trwać 5 lat ... i nawet więcej. Oczywiście ze zdrowym rozsądkiem. Markery, badanie lekarskie i USG jądra i jamy brzusznej powinny temat załatwić do 10 lat od zakończenia leczenia :)

Pozdrawiam,
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

cron