Krotoszyn ważna informacja.

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Re: Krotoszyn ważna informacja.

Postprzez góral » 24 Sty 2019, 22:55

Mi serce również pękło .
Byłem dzisiaj w Krotoszynie, i to była niesamowicie przykra wizyta.
Dr. Świątoniowski prowadził mnie od początku choroby, i dzisiaj rozpoczynalibśmy 5 rok mojej obserwacji.
Straszny we mnie jest żal.
Zapamiętam Go na zawsze, jego poczucie humoru, jak i pierwsze jego słowa „że sytuacja jest poważna”.
Nigdy nie owijał w bawełnę, ale był taki przyjazny w tym wszystkim, uwielbiałem Go za to.
Plakać mi się chce, choć nigdy mi się to nie zdaża.
Tutaj jest chyba Jego ostatni wywiad z Grudnia. Tyle w nim smutku ale i mądrości. Warto się podzielić.

https://m.youtube.com/watch?v=l5FoQdH7ulU
góral
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Paź 2014, 12:58

Re: Krotoszyn ważna informacja.

Postprzez danek » 25 Sty 2019, 15:52

Niestety z przyczyn losowych nie dotarliśmy na pogrzeb :(
Wyrzuty sumienia mamy ogromne!
Poprosimy osoby, które były o wyjaśnienie w przybliżeniu, w którym miejscu cmentarza pochowano Doktora, chcemy jak najszybciej tam pojechać!
:(
danek
 
Posty: 109
Rejestracja: 23 Paź 2011, 20:49

Re: Krotoszyn ważna informacja.

Postprzez smaug » 25 Sty 2019, 19:00

My również jesteśmy zdruzgotani...Dowiedzieliśmy się dopiero dzisiaj i z tego powodu nie dotarliśmy do Wrocławia na pogrzeb. Zaglądałam codziennie na forum w poszukiwaniu dobrych wiadomości o naszym Doktorze. Gdy pojawił się wywiad w grudniu, poczułam, że będzie dobrze, że zyska więcej czasu, że wrócimy do Krotoszyna na kolejną kontrolę. Doktor nauczył mnie żyć normalnie, okiełznalam lęk, choc zawsze mowil prawde i realnie przedstwial sytuacje. W międzyczasie urodziłam dwójkę dzieci, a nasze częste wizyty u Doktora, były czymś tak ważnym i pozytywnym w naszym kalendarzu. Stal się dla nas kimś tak bliskim jak rodzina. Pomogl nam, naszym znajomym, znajomym naszych znajomych. Zawsze mogliśmy na Niego liczyć. Zalecenie na pierwszej wizycie we Wrocławiu było, byśmy żyli z choroba normalnie. Tak będę żyła dalej i to będzie mój ukłon dla Doktora. To On zaszczepil we mnie to 6 lat temu i zawdzięczam Mu tyle trwałych zmian w moim myśleniu. Zawsze będzie w naszym sercach jako jedna z najbliższych nam osób w życiu.
Również bardzo proszę o podanie orientacyjnie miejsca spoczynku Doktora.
Z góry dziękuję,
Asia i Maciej ze Swarzedza
smaug
 
Posty: 15
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 13:47

Re: Krotoszyn ważna informacja.

Postprzez mishtall » 25 Sty 2019, 20:50

Uroczystość była bardzo poruszająca, wydaje mi się, że były tysiące ludzi...
Mnóstwo łez, wspomnień, myśli, rozważań i pięknie wypowiedzianych słów.

Będziemy Cię nasz Słoniu Kochanych pamiętać do końca naszego życia. Byłeś wyjątkowym Człowiekiem.
Znałem Cię 6 lat w relacji pacjent - lekarz, uwielbiałem te wizyty kontrolne. Dzisiaj żegnaliśmy Cię jak najbliższą rodzinę, jak Brata, co potwierdził ksiądz, mówiąc, że ma dwóch braci a Ty byłeś trzecim.

Dziękujemy za wszystko - na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Spoczywaj w pokoju - do zobaczenia tam, kiedyś...

(Dr. Grzegorz spoczywa na wprost za kaplicą, prawie na samym końcu po lewej stronie - znajdziecie po ilości złożonych mu w hołdzie kwiatów).
mishtall
 
Posty: 22
Rejestracja: 03 Sty 2013, 13:59

Re: Krotoszyn ważna informacja.

Postprzez danek » 25 Sty 2019, 23:41

Dziękujemy pięknie za odpowiedź!
Liczba osób na pogrzebie jakoś nie dziwi, dobroć tego człowieka była ogromna!
Dla nas też był taką ostoją, dawał nam ogromne poczucie bezpieczeństwa, a przy tym był taki zupełnie ludzki, bez tworzenia dystansu. Przez te wszystkie lata każdy wyjazd do niego to było małe święto, jechał z nami niemal zawsze nasz syn, na spotkanie z kimś nam bardzo bliskim... Jaki to paradoks, że człowiek tak bardzo cieszył się na spotkanie z onkologiem, a z gabinetu wychodził zawsze z uśmiechem na ustach...
Ogromna strata, ogromna...
My również o nim nigdy nie zapomnimy!
Do zobaczenia Mistrzu!
danek
 
Posty: 109
Rejestracja: 23 Paź 2011, 20:49

Re: Krotoszyn ważna informacja.

Postprzez Laili » 26 Sty 2019, 00:04

Poznacie grób po górze kwiatów
Serdecznie pozdrawiam
Laili
Przyjaciel Forum
 
Posty: 320
Rejestracja: 04 Gru 2012, 02:14

Re: Krotoszyn ważna informacja.

Postprzez keiti78Zg » 26 Sty 2019, 01:08

Strasznie przykro mi bylo czytac wczoraj informacje o smierci dra Grzegorza, mimo iz widzielismy sie 2 - u krotnie stal sie dla Nas bardzo bliski- wiele lez poplynelo, a smutek okryl nasze serca. Wierzylam , ze jeszcze bedzie dobrze i wrocimy pod jego skrzydla do Krotoszyna. Nie moglismy go pozegnac osobiscie, ale mysle ze jeszcze bedzie ten moment.....Zrobil tak duzo w tak niewielkim czasie, uratowal wiele osob, jego wiedza, empatia i doswiadczenie byly nie do zastapienia! Zegnaj i do zobaczenia....
keiti78Zg
 
Posty: 76
Rejestracja: 13 Lip 2018, 17:09

Re: Krotoszyn ważna informacja.

Postprzez arek » 26 Sty 2019, 02:22

Pożegnaliśmy dzisiaj jedną z osób, najbliższych naszemu sercu.
Tak wiele łez wylało się dzisiaj...
Ale przyjdzie taki czas, gdy znów spotkamy się z naszym wspaniałym doktorem... Wszystkie wyniki będą w porządku, jego też...
ca embryonale (pT1N0M0) >> rok obserwacji >> 4 BEP - 4 WSK Wroc. >> RPLND - MAGODENT
Awatar użytkownika
arek
 
Posty: 649
Rejestracja: 21 Gru 2010, 21:26

Re: Krotoszyn ważna informacja.

Postprzez Piotrkam1982 » 26 Sty 2019, 02:35

...znajdziecie po kwiatach .


Zostanie w naszych sercach i wspomnieniach...


W prostych - żołnierskich słowach...
Załączniki
2019-01-26_01.18.13.jpg
2019-01-26_01.18.13.jpg (53.75 KiB) Obejrzany 17543 razy
Życie hoć piękne tak kruche jest , wystarczy jedna chwila by zgasić je....
Awatar użytkownika
Piotrkam1982
 
Posty: 12
Rejestracja: 23 Maj 2016, 17:03
Miejscowość: Kórnik

Re: Krotoszyn ważna informacja.

Postprzez smaug » 26 Sty 2019, 13:19

Dziękujemy za informację o miejscu spoczynku Doktora. Jeszcze w ten weekend jedziemy pożegnać Go w mieście , w którym się spotkaliśmy pierwszy raz... Od początku jak poznaliśmy Doktora, wiedzieliśmy,że pojedziemy do niego na konsultacje nawet na drugi koniec Polski. Tak za Nim jezdzilismy do Świdnicy, potem do Krotoszyna i teraz też pojedziemy spowrotem do Wrocławia na ostatnie spotkanie. Dziękuję raz jeszcze za odpowiedź.
Asia
smaug
 
Posty: 15
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 13:47

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości