Suplementy na poprawę jakości nasienia

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Suplementy na poprawę jakości nasienia

Postprzez Standup » 27 Sie 2019, 19:17

Dzień dobry,
Mąż jest po operacji nasieniaka, w trakcie aktywnej obserwacji. Tuż przed operacja zdeponowal nasienie i okazało się że ma mało plemników (inne parametry nasienia ok). Czy bezpieczne jest stosowanie teraz suplementów na poprawę jakości nasienia? W składzie są w zasadzie same witaminy, mikroelementy, aminokwasy.

Z góry dziękuję za pomoc
Standup
 
Posty: 35
Rejestracja: 27 Sie 2019, 19:11

Re: Suplementy na poprawę jakości nasienia

Postprzez Sabina007 » 27 Sie 2019, 23:53

Witaj! Jakieś plemniki jednak są, a inne parametry w normie typu ruch postępowy itp., to może nie będzie tak źle.U męża stosowalismy Androwit-co do ewentualnych przeciwwskazań należy zasięgnąć opinie lekarza. Jednak uważam, że powodem poprawy jakości nasienia w naszym przypadku był czas...
Sabina007
 
Posty: 71
Rejestracja: 22 Sie 2017, 07:25

Re: Suplementy na poprawę jakości nasienia

Postprzez Paweł_C » 28 Sie 2019, 13:01

Ja brałem Fertilman +, ale szczerze mówiąc to nie mam pojęcia czy to w czymkolwiek pomogło. Generalnie zawsze miałem dziwne wyniki nasienia. Np. według norm WHO, mężczyzna w moim wieku ;) (po 30-tce) powinien mieć ok. 40 mln plemników, ja zawsze miałem ok. 140 mln. Tylko co z tego, skoro były bardzo leniwe i nie chciały się ruszać :P
Paweł_C
 
Posty: 85
Rejestracja: 23 Lip 2018, 07:29

Re: Suplementy na poprawę jakości nasienia

Postprzez Standup » 29 Sie 2019, 19:30

Też chciałam kupić fertlilman plus, ale chyba a najpierw zapytamy lekarza. Plemników było mało ale miały dobre parametry, ruchliwosc itd. Badania było robione przed usunięciem jądra, czy guz mógł mieć wpływ na zmniejszona ilość plemników? Od tamtego czasu ogólne badania krwi się bardzo poprawiły...
Standup
 
Posty: 35
Rejestracja: 27 Sie 2019, 19:11


Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

cron