Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Internecie

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Internecie

Postprzez troll » 03 Lis 2020, 02:06

Kochani!

Jesteśmy zmuszeni poprosić Was o pomoc...

Forum istnieje od 10 grudnia 2010. W tym roku będzie obchodziło 10-ty jubileusz swojej działalności. To szmat czasu, w trakcie którego na Forum użytkownicy napisali ponad 37 tysięcy unikalnych postów, wymieniając się doświadczeniami, zmartwieniami, problemami związanymi przede wszystkim z chorobą, jaką jest nowotwór złośliwy jądra. Pomagamy, tworzymy polską onkologię miejscem, którego nie wolno się bać, trzeba mu ufać i wierzyć w pełne wyleczenie, ufając w dobrą ścieżkę diagnostyki i leczenia.

Niestety, od około roku czasu, ze względu na zmiany technologii informatycznych, Forum wymaga gruntownej przebudowy wraz ze zmianą wersji skryptu na którym działa, przeniesieniem bazy danych, pozostałych danych i przywrócenia pełnej funkcjonalności - w tym możliwości rejestracji nowych użytkowników. Wymaga to zaangażowania profesjonalnej firmy informatycznej, która rozwiąże problem kompleksowo - przebudowując całe Forum.

Zdecydowałem o utworzeniu zbiórki, aby móc zlecić opiekę nad Forum profesjonalnemu webmasterowi.

https://zrzutka.pl/k3rusg

Nie byłoby tego Forum bez Was. Nie zaprzepaśćmy dzieła, w którym każdy z nas ma swój udział. Dlatego prosimy Was o wsparcie.

Pozdrawiam,
Marcin
(Troll)
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez troll » 03 Lis 2020, 19:28

Wasza pomoc przerasta nasze najśmielsze oczekiwania. Organizuję firmę informatyczną do obsługi Forum. Nie spocznijmy na laurach, nie o to chodzi w tej inicjatywie, pomimo bardzo trudnego czasu, który dotyka nas wszystkich.

Szczególne podziękowania dla dra n. med. Tomasza Sarosieka za okazane wsparcie - szczególnie merytoryczne.

Pozdrawiam,
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez troll » 03 Lis 2020, 19:29

Informacyjnie, wczoraj wykonałem kopię bazy danych Forum. Posłuży do zorganizowania Forum w lepszym miejscu, na systemie, który będzie działał i służył nam mam nadzieję przez najbliższe kolejne 10 lat!

Pozdrowienia,
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez Watcher » 03 Lis 2020, 23:55

Przypominam się, kilka lat temu, a dokładnie 10 :) dawałem znać, że mój zespół zajmuje się obsługą rozwiązań internetowych i chętnie zajmiemy się wsparciem. Nadal tutaj jestem. To forum pomogło mi w ciężkich chwilach, dlatego jeżeli tylko potrzebne jest wsparcie - czekam na informacje jakie. Pomożemy najlepiej jak umiemy :)
Watcher
 
Posty: 92
Rejestracja: 09 Lut 2011, 19:21

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez troll » 04 Lis 2020, 15:14

Zostaw proszę kontakt - mail: redakcja@rjforum.pl, bo nie mogę odbierać PW. Robimy zbiórkę i chciałbym, żeby było to dłuższe zlecenie.

Pozdrowienia!
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez Mageage » 05 Lis 2020, 16:42

Wartość tego forum jest nieoceniona, oczywiście wspomogę zbiórkę i udostępnię ją między znajomymi. Gdyby jednak potrzebna była jakaś pomoc od strony technicznej - pracuję jako programista i chętnie pomogę pro bono w wolnym czasie.
Mageage
 
Posty: 44
Rejestracja: 22 Maj 2020, 09:06

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez bbeata84a » 05 Gru 2020, 19:47

Proponuję jeszcze raz wysłać maila z informacją o zbiórce :) może ktoś przeoczył, może komuś umknęło ... Pozdrawiam wszystkich :)
bbeata84a
 
Posty: 38
Rejestracja: 20 Paź 2018, 12:24

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez aloj65 » 14 Sty 2021, 00:33

Dzień dobry i przepraszam, że nie zaglądaliśmy, że nie wiedzieliśmy o zrzutce. Czy konto Forum jest jeszcze aktualne, bo zrzutka już zakończona ? Przesyłamy wraz z mężem gorące pozdrowienia.
aloj65
 
Posty: 78
Rejestracja: 29 Cze 2012, 13:40

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez jaroslaw » 10 Gru 2022, 18:59

Właśnie, sam jestem ciekawy jak wygląda na chwilę obecną sprawa zbiórki i tego gdzie można wesprzeć forum. Nie można pozwolić na to by ten fragment internetu kiedykolwiek przepadł.
jaroslaw
 
Posty: 127
Rejestracja: 09 Lut 2017, 13:13
Miejscowość: Katowice

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez MySleepingKarma » 12 Gru 2022, 15:07

Też chętnie bym się dorzucił.
zdiagnozowany z Seminoma testis
MySleepingKarma
 
Posty: 23
Rejestracja: 06 Lis 2022, 00:32
Miejscowość: Gdańsk

Następna

Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

cron