Nietypowa prośba o pomoc!

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Nietypowa prośba o pomoc!

Postprzez _asiula_89 » 18 Kwi 2013, 17:59

Witam,
reprezentuję koło naukowe Liderki Pielęgniarstwa Polskiego , przy Samodzielnej Pracowni Propedeutyki Pielęgniarstwa na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Działamy od października 2012r. Na naszym koncie mamy już kilka sukcesów w postaci zorganizowanych konferencji, tj.:
? dawca narządów po zatrzymaniu krążenia,
? gdy zabraknie impulsu ? rzecz o Zespole Guillian Barre,
? prewencja odleżyn,
? życie po przeszczepie,
? maraton po zdrowie.

Tutaj znajduje się odnośnik do naszej strony internetowej, gdzie opisane są w/w akcje: http://www.liderkipp.pl/

Następnym tematem, który poruszymy jest profilaktyka nowotworu jąder. Wiem, że ten temat jest pomijany przez media oraz w edukacji zdrowotnej. Dlatego chcemy zwrócić uwagę mężczyzn w Szczecinie, aby zainteresowali się tym problemem i chcemy zachęcić ich do wykonywania samobadania jąder. Jednym z Naszych planów jest zorganizowanie konferencji z udziałem onkologa, urologa, pielęgniarki onkologicznej, psychologa oraz młodego mężczyzny uczącego samobadania jąder, Bardzo chciałybyśmy, aby na naszej konferencji wystąpiła osoba, która "wygrała z rakiem". Stąd prośba do jednego z Panów o uczestnictwo w konferencji, którą planujemy na 21 maja w Szczecinie. Niestety jako koło naukowe nie dysponujemy środkami finansowymi, aby zapewnić nocleg w hotelu, jednak pokój na stancji i dobry domowy obiad zawsze się znajdą :) Jeżeli, któryś z Panów jest zainteresowany, to chętnie podam szczegóły całej akcji i czego oczekujemy od wystąpienia.
Pozdrawiam serdecznie i liczę na pozytywny odzew.
Joanna Ślepowrońska.
_asiula_89
 
Posty: 4
Rejestracja: 18 Kwi 2013, 17:46

Re: Nietypowa prośba o pomoc!

Postprzez acidtekk » 18 Kwi 2013, 19:01

Z chęcią podzielę się plakatami promującymi forum na czas waszej inicjatywy i do powieszenia w Szpitalu bo mieszkam w Szczecinie. Jeśli chodzi o konferencję na pewno się pojawię, choć co do wystąpienia miał bym pewne opory, nie wiem czy jestem na to gotowy.

Pozdrawiam,
acidtekk
 
Posty: 262
Rejestracja: 28 Gru 2011, 13:10

Re: Nietypowa prośba o pomoc!

Postprzez romi » 18 Kwi 2013, 19:15

Witam
acidtekk jesteś w Szczecinie najbardziej doświadczonym weteranem i jesteś na miejscu. Dla dobra sprawy musisz pokonać opory, godnie reprezentować rjforum ;) i wszystkich którzy zmagają się z tą chorobą. Na pewno zrobisz to tak jak należy. Będziemy Cię wspierać.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: Nietypowa prośba o pomoc!

Postprzez troll » 19 Kwi 2013, 00:36

Acidtekk,

Jakby miało Ci to pomóc to mam "tło firmowe RJForum" w PowerPoint'cie :D Zawsze coś :D

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Nietypowa prośba o pomoc!

Postprzez m9nika » 19 Kwi 2013, 17:40

Witam
acidtekk napisał(a):co do wystąpienia miał bym pewne opory, nie wiem czy jestem na to gotowy

Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz ;) Na pewno byłoby to bardzo cenne doświadczenie :D
Pozdrawiam i życzę odwagi.
Zabrałeś mi tatę [*], męża ci nie oddam!
"Ty sam jesteś dla siebie największym zadaniem i twoim obowiązkiem jest dołożyć wszystkich sił, by wykonać je jak najlepiej."
Awatar użytkownika
m9nika
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1603
Rejestracja: 17 Lut 2012, 20:07


Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości